ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

Niezwykła historia

Jesteśmy częścią Sotheby’s International Realty, największej na świecie firmy pośredniczącej na rynku luksusowych nieruchomości. W naszej sieci pracuje 15 tysięcy agentów w ponad 700 biurach w 55 krajach. Firma powstała w 1976 r. wywodząc się ze słynnego domu aukcyjnego Sotheby’s, który jest najstarszą firmą notowaną na amerykańskiej giełdzie, z ponad 270-letnią tradycją.

Sotheby's Poland | International Realty

Wyjątkowe nieruchomości

Otwieramy drzwi do świata luksusowych nieruchomości w Polsce i na świecie. Wybierz dla siebie jedną z „pereł” do zamieszkania lub na wakacyjny pobyt. Zabezpiecz swój majątek i inwestuj w szczególnych lokalizacjach.

nieruchomości
za granicą

apartamenty

zamki i pałace

domy i rezydencje

nieruchomości
inwestycyjne

Doświadczona kadra

Pracujemy z pasją, nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści w branży,
z odpowiednimi kompetencjami i doświadczeniem.

Dołącz do nas

Czerpiąc z międzynarodowych standardów, uczestniczymy w rozwoju polskiego rynku nieruchomości luksusowych.
Chcemy wyróżniać inwestorów, którzy w tym procesie odgrywają najważniejszą rolę.

W tym celu firma Poland Sothebys International Realty tworzy :

Luxury

W powstającej z myślą o Klientach publikacji Luxury Realty Map zostaną zaprezentowane inwestycje, dzięki którym polska oferta może z powodzeniem konkurować na międzynarodowym rynku nieruchomości premium i luksusowych.

Zadzwoń

+48 783 939 343


(pn-pt w godz. 9-17)

Napisz

Uzupełnij formularz aplikacyjny

Pola z * są wymagane. Maksymalny rozmiar jednego pliku powinien wynosić nie więcej niż 4 MB. Dozwolone typy plików: pdf, docx, doc, odt .

Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.) kandydatów jest Home Broker S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Za Państwa zgodą zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu kandydaci powinni wyrazić zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych według zamieszczonego poniżej wzoru:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w treści dokumentów aplikacyjnych (w CV) następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w nadesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Home Broker S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) przy ul. Przyokopowej 33 na potrzeby rekrutacji na stanowisko doradcy – Property Advisor.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.