sprzedane

Kraków - Grzegórzki ul. Stachowskiego
55.4 m2 | 3 pokoje | 2018 r.
Opiekun oferty
Sandra Grudzień - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 757093
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
typ zabudowy apartamentowiec
materiał mieszana
rodzaj okien połaciowe
kuchnia aneks kuchenny
balkon jest

Apartament zlokalizowany w Inwestycji Pianissimo usytuowanej w pierwszej linii brzegowej rzeki Wisły z przepięknym widokiem na tereny spacerowe przy bulwarze Kurlandzkim.

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament o łącznej powierzchni 56m2, z tarasem wychodzącym na rzekę Wisłę.

Pianissimo to kompleks o futurystycznej i zaokrąglonej formie geometrycznej budynku. Inwestycja doskonale wpisuje się w krajobraz sąsiadującej Wisły i znakomicie koresponduje z oryginalnie zaaranżowaną zielenią i małą architekturą zaprojektowaną wokół budynków.

Atutem usytuowania budynku jest możliwość szybkiego dojazdu w każdą część Krakowa z uwagi na bliskie położenie głównego węzła komunikacyjnego, jakim jest Rondo Grzegórzeckie oraz Rondo Mogilskie. Stanowią one również doskonały punkt przesiadkowy komunikacji miejskiej będący skrzyżowaniem wielu linii autobusowych jak i tramwajowych.

Elewacja budynku została wykończona szkłem, aluminium, kamieniem oraz szlachetnym tynkiem.
System bezpieczeństwa inwestycji obejmuje: kontrolowane strefy wjazdu, kontrolowane strefy dostępu, system inteligentnego klucza, całodobowy monitoring oraz ochrona 24h oraz wydzielone strefy ruchu pieszego. Na uwagę zasługuje starannie zaprojektowana zielona strefa wypoczynku.

Apartament jest w stanie deweloperskim zatem swobodnie można je zaaranżować pod swoje potrzeby. Rozkład mieszkania jest bardzo funkcjonalny. Dużym atutem tego mieszkania jest duży taras z przepięknym widokiem na Wisłę, gdzie w ciszy i spokoju można się zrelaksować.

Zapraszam do prezentacji apartamentu.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego