ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

Warszawa - Centrum

ul. Twarda
  • 76.4 m2
  • 2 pokoje
  • 2014 r.
Numer oferty: 538608
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:
typ zabudowy
wieżowiec
materiał
mieszana
rodzaj okien
aluminium
kuchnia
aneks kuchenny
garaż
jest

Nowoczesny apartament z jedną sypialnią usytuowany w wieżowcu Cosmopolitan przy ul. Twardej, w Warszawie przy Placu Grzybowskim.

Cosmopolitan to unikalny w skali kraju wieżowiec o wysokości 160 m, wybudowany w 2013 r. w którym znajduje się 236 mieszkań.
Przedmiotowy apartament ma 76,42 m2 i ekspozycję północno - zachodnio - wschodnią - z panoramicznych okien rozpościera się piękny widok na panoramę miasta i Plac Grzybowski. Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym ( ponad 45 m2), sypialnia z garderobą i łazienką z wanną i kabiną prysznicową, hall wejściowy oraz toaleta dla gości.
Apartament w pełni wyposażony a na wyposażeniu kuchni oraz pralni znajduje się wysokiej jakości sprzęt firmy Miele.
Dużą zaletą nieruchomości jest lokalizacja. Plac Grzybowski to dziś jedno z najprzyjemniejszych i najatrakcyjniejszych miejsc w stolicy. Nie ma bowiem drugiego takiego adresu, które na przestrzeni ostatnich lat, przeszło tak dużą metamorfozę. Dzięki rewitalizacji, która zakończyła się w 2010 roku, miejsce to otrzymało nowe oblicze. Architekci połączyli elementy drewniane i betonowe, które wraz z oczkiem wodnym, oświetleniem i kaskadą tworzą niezwykły klimat. Znajduje się tu wiele restauracji, modnych lokali, wielowiekowych zabytków oraz odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych. To miejsce przyciąga artystów i architektów, którzy stworzyli magiczną, nowoczesną i wielofunkcyjną przestrzeń w samym sercu tętniącego życiem miasta. Zielona enklawa, pełna bujnej roślinności fontann zapewnia odpoczynek, a wszechobecne tu kawiarnie oraz restauracje, od poranka aż do późnych godzin nocnych, skupiają zarówno mieszkańców, jak i gości stolicy.
Wyjątkowy jest również sam budynek, który oferuje nietypowe jak na mieszkalne wysokościowce rozwiązania, m.in. otwierane okna w każdym pokoju, a także wychodzące poza obrys bryły budynku wykusze, które powiększają pole widzenia mieszkańcom apartamentów. Całkowicie przeszklona fasada zapewnia niesamowity widok na panoramę Warszawy.
Dla komfortu mieszkańców na IV piętrze zlokalizowana została strefa relaksu, dostępna wyłącznie dla właścicieli apartamentów i ich gości. Składa się ona z fitness klubu z siłownią, pokojem do masażu, saunami suchą i mokrą, jacuzzi oraz pomieszczeń klubowych.
Znajdują się tu również dwie sale konferencyjne oraz zagospodarowany taras z widokiem na Plac Grzybowski, ulicę Emilii Plater. Dodatkowo dla mieszkańców apartamentowca 7 dni w tygodniu dostępna jest usługa Concierge.
Dodatkowo w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym.

PLAN NIERUCHOMOŚCI
plan
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego .
Lokalizacja