ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

24 369 PLN/M2

1 100 000 PLN

Warszawa - Śródmieście

ul. Plac Zamkowy
  • 45.1 m2
  • 2 pokoje
  • 1957 r.
Numer oferty: 457022
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:
typ zabudowy
kamienica
materiał
cegła
rodzaj okien
drewniane
kuchnia
oddzielna

Unikalny apartament z widokiem na Plac Zamkowy.

Apartament vis-a-vis Zamku Królewskiego, w klimacie korespondującym z widokiem z okien - na Zamek Królewski, kolumnę Zygmunta, Krakowskie Przedmieście z jednej strony i Archikatedrę Warszawską z drugiej. Budynek ma bardzo kameralny charakter - tylko 10 mieszkań. Apartament w stylu klasyczno-nowoczesnym, niezwykle słoneczny i jasny, z grą świateł zależną od pory dnia. Po kapitalnym remoncie (łącznie z wymianą instalacji), wykończony w wysokim standardzie. Przy pomocy architekta, udało się połączyć cechy młodości z subtelnością adekwatną do niebanalnego otoczenia. Zadbano o dobre wyciszenie mieszkania. Wnętrze wykonano z naturalnych materiałów, zadbano również o bezpieczeństwo - bezpieczne drzwi, podwójny domofon.
Położenie mieszkania daje niepowtarzalną możliwość bycia świadkiem najważniejszych wydarzeń (aż trzy okna skierowane są na Pl. Zamkowy). Tuż obok Pałac Prezydencki, najważniejsze państwowe urzędy, kina, Teatr Wielki, Opera Narodowa, Park Krasińskich i Saski, Uniwersytet Warszawski, Akademia Sztuk Pięknych, nowe i kultowe galerie sztuki, kafejki. Tuż za rogiem klimatyczna Staromiejska Biblioteka. Doskonale skomunikowane z całą Warszawą i dwoma międzynarodowymi lotniskami.
Nieruchomość o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Składa się z: salonu, który wraz z przedpokojem ma pow. 21,25 m2, aneksu kuchennego (6,35 m2), sypialni wraz z garderobą (13,99 m2) oraz łazienki (3,55 m2). Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy. Nad mieszkaniem strych, z którego można korzystać.
Nieruchomość stanowi doskonałą ofertę dla osób szukających eleganckiego apartamentu lub inwestora, który chciałby ulokować kapitał i czerpać zyski z wynajmu.

PLAN NIERUCHOMOŚCI
plan
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego .
Lokalizacja