Warszawa - Śródmieście ul. Śródmieście
303.0 m2 | 4 pokoje | 2004 r.
Opiekun oferty
Patrycja Miszkiewicz - Poland Sotheby's International Realty

Patrycja Miszkiewicz

695 252 188

Inne moje oferty
Numer oferty: 579626
Drukuj ofertę
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:
typ ogrzewania CO miejskie
typ zabudowy apartamentowiec
materiał cegła
rodzaj okien drewniane
kuchnia aneks kuchenny
balkon jest

Unikatowy, dwupoziomowy penthouse w centrum miasta z oferującym zjawiskowy widok 255 metrowym tarasem na obu poziomach.

Apartament zlokalizowany jest w budynku z recepcją, siłownią i salą do gry w squasha. Jedna z dwóch wind zapewnia bezpośredni dostęp do mieszkania.
Penthouse o łącznej powierzchni 303 m2 i wysokości (w najwyższym punkcie) 6 m daje poczucie niezwykłej przestrzeni, a panoramiczne okna zapewniają doskonałe doświetlenie. Apartament klimatyzowany, wyposażony w inteligentny system sterowania firmy GIRA.
Na poziomie I przestronna (ok.150 m2) połączona z kuchnią i wyposażona w kominek otwarta przestrzeń strefy dziennej z wyjściem na taras. Całość wykończona w najwyższym standardzie, przy wykorzystaniu najlepszych materiałów i umeblowana w stylu Art Deco. Na tym samym poziomie znajduje się również sypialnia z własną z łazienką i wyjściem na taras, WC dla gości i gabinet. Na okalającym I poziom apartamentu tarasie (o powierzchni 123 m2) znalazła się strefa wypoczynkowa i strefa barbecue.
Na poziomie II znajduje się główna sypialnia z dwiema garderobami i łazienką, jak również pomieszczenie gospodarcze. Taras drugiego poziomu ma powierzchnię 132 m2 i wyposażony został w jacuzzi, z którego podziwiać można, rozpościerającą się ponad dachami sąsiadujących budynków, wspaniałą panoramę miasta.
Do apartamentu przynależą trzy miejsca w garażu podziemnym.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego