ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

14 096 PLN/M2

865 200 PLN

Gdańsk - Brzeźno

ul. Chrobrego
  • 61.4 m2
  • 2 pokoje
  • 2016 r.
Numer oferty: 492150
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:
typ zabudowy
apartamentowiec
rodzaj okien
drewniane

60 metrowy apartament na prestiżowym osiedlu Mila Baltica.

Kuluarowy charakter inwestycji uzyskano dzięki niskiej, kameralnej zabudowie. Szlachetne materiały wykończeniowe, lobby z portierem oraz udogodnienia budują prestiż osiedla. Elewacja biała z użyciem cegły z futurystycznymi pasami zostanie doceniona przez wszystkich, lubiących wysmakowany design.
Mila Baltica to nieograniczone możliwości dla aktywnych. Strefa fitness na terenie inwestycji jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych, natomiast wielbiciele wypoczynku z przyjemnością skorzystają ze strefy saun.
Bliskość lasu i parków to okazja do uprawiania porannego joggingu i popołudniowych spacerów z dziećmi. Znajdujące się nieopodal morze pokochają miłośnicy kitesurfingu i żeglarstwa. Natomiast bliskość centrum Gdańska i Sopotu pozwala na łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.
Mila Baltica to najwyższa jakość na trójmiejskim rynku mieszkaniowym:
szlachetne materiały wykończeniowe, na zewnątrz i wewnątrz budynków elewacje z gustownej, kremowobiałej cegły części wspólne, zaprojektowane przez architekta wnętrz ponadstandardowa wysokość pomieszczeń (do 3 m) przestronne balkony i tarasy wysokie, drewniane okna gwarancja producenta na każdy materiał i urządzenie użyte do budowy mieszkania ścianki działowe o właściwościach wygłuszających cichobieżne windy energooszczędne oświetlenie LED oraz panele fotowoltaiczne, umożliwiające zasilanie budynków w energię pochodzącą ze światła słonecznego mieszkania parterowe posiadają dodatkowo rolety i zaaranżowane ogródki każdy lokal wyposażony jest w zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz systemem bezpieczeństwa, za pośrednictwem urządzeń mobilnych.
Bliskie sąsiedztwo morza oraz licznych terenów zielonych, w połączeniu z szybkim dostępem do gdańskiego Śródmieścia i Sopotu, czyni z Mila Baltica unikalną propozycję na trójmiejskim rynku deweloperskim.
Plaża 10 min. spacerem
Szkoła i przedszkole 11 min. spacerem
Sklep 3 min.spacerem
Centrum Gdańska 15 min. samochodem
Sopot 10 min. samochodem
Lokal wyposażony jest w zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz systemem bezpieczeństwa, za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

PLAN NIERUCHOMOŚCI
plan
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego .
Lokalizacja