ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

15 314 PLN/M2

940 000 PLN

Gdańsk - Brzeźno

ul. Chrobrego
  • 61.4 m2
  • 2 pokoje
  • 2016 r.
Numer oferty: 492150
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:
typ zabudowy
apartamentowiec
materiał
pustak ceramiczny
rodzaj okien
drewniane
kuchnia
aneks kuchenny

60 metrowy apartament na prestiżowym osiedlu Mila Baltica.

Kuluarowy charakter inwestycji uzyskano dzięki niskiej, kameralnej zabudowie. Szlachetne materiały wykończeniowe, lobby z portierem oraz udogodnienia budują prestiż osiedla. Elewacja biała z użyciem cegły z futurystycznymi pasami zostanie doceniona przez wszystkich, lubiących wysmakowany design.
Mila Baltica to nieograniczone możliwości dla aktywnych. Strefa fitness na terenie inwestycji jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych, natomiast wielbiciele wypoczynku z przyjemnością skorzystają ze strefy saun.
Bliskość lasu i parków to okazja do uprawiania porannego joggingu i popołudniowych spacerów z dziećmi. Znajdujące się nieopodal morze pokochają miłośnicy kitesurfingu i żeglarstwa. Natomiast bliskość centrum Gdańska i Sopotu pozwala na łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

Mila Baltica to najwyższa jakość na trójmiejskim rynku mieszkaniowym:

szlachetne materiały wykończeniowe, na zewnątrz i wewnątrz budynków elewacje z gustownej, kremowobiałej cegły części wspólne, zaprojektowane przez architekta wnętrz ponadstandardowa wysokość pomieszczeń (do 3 m) przestronne balkony i tarasy wysokie, drewniane okna gwarancja producenta na każdy materiał i urządzenie użyte do budowy mieszkania ścianki działowe o właściwościach wygłuszających cichobieżne windy energooszczędne oświetlenie LED oraz panele fotowoltaiczne, umożliwiające zasilanie budynków w energię pochodzącą ze światła słonecznego mieszkania parterowe posiadają dodatkowo rolety i zaaranżowane ogródki każdy lokal wyposażony jest w zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz systemem bezpieczeństwa, za pośrednictwem urządzeń mobilnych.
Bliskie sąsiedztwo morza oraz licznych terenów zielonych, w połączeniu z szybkim dostępem do gdańskiego Śródmieścia i Sopotu, czyni z Mila Baltica unikalną propozycję na trójmiejskim rynku deweloperskim.

Plaża 10 min. spacerem
Szkoła i przedszkole 11 min. spacerem
Sklep 3 min.spacerem
Centrum Gdańska 15 min. samochodem
Sopot 10 min. samochodem

Lokal wyposażony jest w zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz systemem bezpieczeństwa, za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

PLAN NIERUCHOMOŚCI
plan
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego .
Lokalizacja