ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

13 405 PLN/M2

600 000 PLN

Gdańsk - Wrzeszcz

ul. Jaśkowa Dolina
  • 44.8 m2
  • 2 pokoje
  • 2014 r.
Numer oferty: 589708
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:
typ zabudowy
apartamentowiec
materiał
mieszana
rodzaj okien
drewniane
kuchnia
aneks kuchenny
garaż
jest
balkon
jest

Kompleks ekskluzywnych budynków w którym znajduje się prezentowany apartament sąsiaduje bezpośrednio z lasem a 5 minutowy spacer dzieli go od Teatru Leśnego.

Apartament zlokalizowany w urokliwej części dzielnicy Gdańska Wrzeszcza. Dużym atutem położenia jest sąsiedztwo natury oraz bliskość centrum (niespełna 800m od CH Manhattan).

Kompleks budynków wybudowany przez dewelopera Invest Komfort charakteryzuje wysoki standard wykończenia. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów wykończeniowych, oraz precyzyjność wykonania, widać już poprzez konsekwentną architekturę samego osiedla i jej piękne wtopienie w otaczającą tkankę miasta, oraz roślinność, również poprzez poprzez elewację i sposób aranżacji części wspólnych na jakości użytych materiałów we wnętrzach poszczególnych lokali prywatnych.
Osiedle poza estetyką wykończenia, ma do zaoferowania część rekreacyjną, dostępną dla wszystkich mieszkańców - idealnie wyposażona sala fitness, oraz dwie sauny - fińska, oraz parowa. Wszystko wyposażone w dostępny prysznic, toaletę, szatnię, tak by zapewnić pełny komfort korzystania. Na zewnątrz budynku znajduje się plac zabaw dla dzieci, zlokalizowany tak by nie docierały do niego odgłosy ulicy. Osiedle jest osiedlem strzeżonym 24 h z portierem, który czuwa nad jego porządkiem oraz bezpieczeństwem.

Mieszkanie o łącznej powierzchni 44,78 m2 wykończone w 2014 roku składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i garderoby.

Miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska (3,19 m2) w cenie.

PLAN NIERUCHOMOŚCI
plan
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego .
Lokalizacja