1 210 000 PLN 14 405 PLN/m2
Gdynia - Kamienna Góra ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego
84.0 m2 | 4 pokoje | 2015 r.
Opiekun oferty
Magdalena Watkowska - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 733311
Drukuj ofertę
typ ogrzewania ogrzewanie centralne
typ zabudowy apartamentowiec
materiał bloczki silikatowe
rodzaj okien drewniane
kuchnia oddzielna
garaż jest

Nowoczesne wnętrze, świetna lokalizacja, idealny metraż i rozkład. Bardzo dobra cena.

ART DECO- Apartament. Gdynia Kamienna Góra. Kamienna Góra położona z dala od ruchu ulicznego, uchodzi za najbardziej luksusową dzielnicę Gdyni.
Apartamentowiec z Luxury Realty Map - opracowane przez Poland Sothebys International Realty zestawienie nieruchomości premium i luksusowych w Polsce. ART DECO, inwestycja dewelopera AB Inwestor z 2015r. Elewacja budynku inspirowana nurtem art deco, którego rozkwit przypada na szalone lata 20 i 30 ubiegłego wieku. Forma budynku i jego dbałość o detal we wnętrzu, są wyrazem podziwu dla architektury, sztuki dekoracji i wzornictwa międzywojnia.
Apartament o powierzchni 84 m2 położony na dwóch poziomach. Przestronny, piękny, komfortowy i nowoczesny. Przestrzeń podzielona na strefy: Pierwsza kondygnacja-hall, salon, kuchnia, łazienka. Druga kondygnacja- sypialnia główna, 2 pokoje, łazienka. Komfortowy, cisza-pomimo bliskiej odległości do ul. Świętojańskiej. Nowoczesny i elegancki wystrój, przestronny- bardzo dobrze przemyślany rozkład pomieszczeń.
W cenie komórka lokatorska. Miejsce w hali garażowej dodatkowo płatne 40.000,00PLN.
W pobliżu ART DECO znajduje się tętniąca życiem, słynąca z licznych restauracji i luksusowych sklepów, ulica Świętojańska. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: Teatr Muzyczny, Urząd Miasta i tereny rekreacyjno-sportowe. Spacerem w kilkanaście minut można dojść do: plaży, Gdyńskiego Akwarium, Basenu Jachtowego, kortów tenisowych czy Szkoły Filmowej z salami kinowymi i kafejkami.
Niepowtarzalne położenie, doskonała komunikacja i rozwinięta infrastruktura łączą w sobie atuty, które doceniają zarówno osoby aktywne, jak i te ceniące spokój.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego