977 448 PLN 13 900 PLN/m2
Gdynia - Mały Kack ul. Kiejstuta
70.3 m2 | 3 pokoje | 2017 r.
Opiekun oferty
Tomasz Malczewski - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 586421
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
typ zabudowy apartamentowiec
materiał bloczki silikatowe
rodzaj okien drewniane
kuchnia aneks kuchenny
garaż jest
balkon jest

Architektoniczna perła na trójmiejskim rynku nieruchomości.

Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta to kameralna, czterokondygnacyjna inwestycja klasy premium w której znajdziemy 5 przestronnych apartamentów. Do dyspozycji mieszkańców jest podziemna hala garażowa z 9 miejscami postojowymi.

Jasne mieszkanie na parterze w apartamentowcu w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack.
Trzy pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na północ, wschód; widok na inne budynki.
Standard wykończenia wysoki developerski.

Budynek został wyposażony w niezawodne systemy zwiększające jego ekologiczność, funkcjonalność i energooszczędność: cichobieżna winda KONE, system solarów słonecznych do podgrzewania wody użytkowej, centrala nawiewno - wywiewna z odzyskiem ciepła i chłodu (rekupeacja), klimatyzacja, stacja uzdatniania wody, całodobowy monitoring, w całym budynku zastosowano oświetlenie LED.

Rezydencja położna jest na pograniczu dwóch dzielnic Gdyni - Orłowa i Małego Kacka. Lokalizacja zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do uroków gdyńskiej aglomeracji oraz bliskość natury chroniącej mieszkańców przed wielkomiejskim zgiełkiem.

Do wyboru mamy 5 gotowych apartamentów w stanie deweloperskim o funkcjonalnym rozkładzie z dużymi 3 szybowymi oknami drewniano - aluminiowymi SOKÓŁKA. Każdy z nich posiada instalację alarmową, videodomofonową oraz instalację odkurzacza centralnego. Do każdego apartamentu przynależy komórka lokatorska.

Klatka schodowa wykonana w całości z czarnego indyjskiego granitu premium oraz granitu Royal Ivory z podświetlanymi ledowo stopniami.

Balkony i tarasy wyłożone zostały szczotkowanym kamieniem z balustradami ze stali nierdzewnej i szkła natomiast strefa wejścia i platforma dla niepełnosprawnych kamieniem płomieniowanym - czarny indyjski granit premium.

Ogrodzenie wykonane z pełnych profili ocynkowanych, malowanych proszkowo z trzema elektrycznymi bramami dwoma wjazdowymi na posesję i brama do hali garażowej firmy Hörmann.

Architektoniczny indywidualizm, doskonała lokalizacja oraz poczucie harmonii i luksusu to tylko przedsmak tego co ma do zaoferowania Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta.

Podana cena jest ceną netto. Nieruchomość jest sprzedawana z 8% podatkiem VAT.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego