ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

13 794 PLN/M2

970 018 PLN

Gdynia - Mały Kack

ul. Kiejstuta
  • 70.3 m2
  • 3 pokoje
  • 2017 r.
Numer oferty: 586421
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:
typ zabudowy
apartamentowiec
materiał
bloczki silikatowe
rodzaj okien
drewniane
kuchnia
aneks kuchenny
garaż
jest
balkon
jest

Architektoniczna perła na trójmiejskim rynku nieruchomości.

Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta to kameralna, czterokondygnacyjna inwestycja klasy premium w której znajdziemy 5 przestronnych apartamentów. Do dyspozycji mieszkańców jest podziemna hala garażowa z 9 miejscami postojowymi.

Jasne mieszkanie na parterze w apartamentowcu w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack.
Trzy pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na północ, wschód; widok na inne budynki.
Standard wykończenia wysoki developerski.

Budynek został wyposażony w niezawodne systemy zwiększające jego ekologiczność, funkcjonalność i energooszczędność: cichobieżna winda KONE, system solarów słonecznych do podgrzewania wody użytkowej, centrala nawiewno - wywiewna z odzyskiem ciepła i chłodu (rekupeacja), klimatyzacja, stacja uzdatniania wody, całodobowy monitoring, w całym budynku zastosowano oświetlenie LED.

Rezydencja położna jest na pograniczu dwóch dzielnic Gdyni - Orłowa i Małego Kacka. Lokalizacja zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do uroków gdyńskiej aglomeracji oraz bliskość natury chroniącej mieszkańców przed wielkomiejskim zgiełkiem.

Do wyboru mamy 5 gotowych apartamentów w stanie deweloperskim o funkcjonalnym rozkładzie z dużymi 3 szybowymi oknami drewniano - aluminiowymi SOKÓŁKA. Każdy z nich posiada instalację alarmową, videodomofonową oraz instalację odkurzacza centralnego. Do każdego apartamentu przynależy komórka lokatorska.

Klatka schodowa wykonana w całości z czarnego indyjskiego granitu premium oraz granitu Royal Ivory z podświetlanymi ledowo stopniami.

Balkony i tarasy wyłożone zostały szczotkowanym kamieniem z balustradami ze stali nierdzewnej i szkła natomiast strefa wejścia i platforma dla niepełnosprawnych kamieniem płomieniowanym - czarny indyjski granit premium.

Ogrodzenie wykonane z pełnych profili ocynkowanych, malowanych proszkowo z trzema elektrycznymi bramami dwoma wjazdowymi na posesję i brama do hali garażowej firmy Hörmann.

Architektoniczny indywidualizm, doskonała lokalizacja oraz poczucie harmonii i luksusu to tylko przedsmak tego co ma do zaoferowania Rezydencja Perła Księcia Kiejstuta.

Podana cena jest ceną netto. Nieruchomość jest sprzedawana z 8% podatkiem VAT.

PLAN NIERUCHOMOŚCI
plan
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego .
Lokalizacja