ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

19 000 PLN/M2

1 577 000 PLN

Gdynia - Orłowo

ul. Przebednowskich
  • 83.0 m2
  • 4 pokoje
  • 2018 r.
Numer oferty: 474664
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:

wirtualny spacer

typ zabudowy
apartamentowiec
materiał
bloczki silikatowe
rodzaj okien
aluminium
kuchnia
aneks kuchenny

Przedstawiamy Państwu nowoczesną inwestycję, którą tworzy trzy kondygnacyjny budynek usytuowany w unikatowej lokalizacji zapewniającej bogatą zieleń gdyńskiego Orłowa. Otulina Parku Krajobrazowego i otoczenie zabudowy willowej oraz apartamentowej potęguje prestiż lokalizacji.

Budynek zostanie wykończony materiałami najwyższej jakości. Wybudowany przede wszystkim na priorytetach związanych z jakością, bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań. Duże okna, obszerne balkony i tarasy oraz pokaźne przeszklenia elewacji nadają bryle budynku lekkości i nowoczesności. W budynku umiejscowione są 2 apartamenty, taki układ gwarantuje prywatność i daje poczucie kameralnych ciepłych przestrzeni.

Oferta dotyczy lokalu usytuowanego na parterze o powierzchni 83m2 na którego metraż składa się salon oraz kuchnia z jadalnią, pomieszczenie gospodarcze, trzy sypialnie, pokój kąpielowy, WC oraz przestronny hall. Do apartamentu przynależy ogródek o powierzchni 63 m2.

Budynek okraszają ekskluzywnie wykończone części wspólne jak i pieczołowicie zaprojektowana przestrzeń wokół, już na samym wejściu witając estetyką i przytulnością. Nowoczesne oświetlenie krzewów, ścieżek oraz podjazdów podkreśla intymną atmosferę budynku.

To wyjątkowy projekt, atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej gwarantującej swoim mieszkańcom zarówno uczucie komfortu i bezpieczeństwa, jak i dostęp do terenów sportowo-rekreacyjnych.

Planowany termin oddania II kwartał 2018.

PLAN NIERUCHOMOŚCI
plan
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego .
Lokalizacja