1 577 000 PLN 19 000 PLN/m2
Gdynia - Orłowo ul. Przebednowskich
83.0 m2 | 4 pokoje | 2018 r.
Opiekun oferty
Daniel Kwidzinski - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 474664
Drukuj ofertę
typ ogrzewania ogrzewanie centralne
typ zabudowy apartamentowiec
materiał bloczki silikatowe
rodzaj okien aluminium
kuchnia aneks kuchenny

wirtualny spacer

Przedstawiamy Państwu nowoczesną inwestycję, którą tworzy trzy kondygnacyjny budynek usytuowany w unikatowej lokalizacji zapewniającej bogatą zieleń gdyńskiego Orłowa. Otulina Parku Krajobrazowego i otoczenie zabudowy willowej oraz apartamentowej potęguje prestiż lokalizacji.

Budynek zostanie wykończony materiałami najwyższej jakości. Wybudowany przede wszystkim na priorytetach związanych z jakością, bezpieczeństwem oraz funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań. Duże okna, obszerne balkony i tarasy oraz pokaźne przeszklenia elewacji nadają bryle budynku lekkości i nowoczesności. W budynku umiejscowione są 2 apartamenty, taki układ gwarantuje prywatność i daje poczucie kameralnych ciepłych przestrzeni.

Oferta dotyczy lokalu usytuowanego na parterze o powierzchni 83m2 na którego metraż składa się salon oraz kuchnia z jadalnią, pomieszczenie gospodarcze, trzy sypialnie, pokój kąpielowy, WC oraz przestronny hall. Do apartamentu przynależy ogródek o powierzchni 63 m2.

Budynek okraszają ekskluzywnie wykończone części wspólne jak i pieczołowicie zaprojektowana przestrzeń wokół, już na samym wejściu witając estetyką i przytulnością. Nowoczesne oświetlenie krzewów, ścieżek oraz podjazdów podkreśla intymną atmosferę budynku.

To wyjątkowy projekt, atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej gwarantującej swoim mieszkańcom zarówno uczucie komfortu i bezpieczeństwa, jak i dostęp do terenów sportowo-rekreacyjnych.

Planowany termin oddania II kwartał 2018.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego