4 346 351 PLN 15 523 PLN/m2
Gdynia - Śródmieście ul. Świętojańska
280.0 m2 | 1 pokój | 2015 r.
Opiekun oferty
Paweł Łączyński - Poland Sotheby's International Realty

Paweł Łączyński

695 252 188

Inne moje oferty
Numer oferty: 547950
Drukuj ofertę
typ ogrzewania ogrzewanie centralne
typ zabudowy apartamentowiec
materiał mieszana
rodzaj okien pcv
kuchnia aneks kuchenny
garaż jest

280m2 w nowym budownictwie z widokiem na morze.

Nieruchomość:
Apartament w stanie deweloperskim typu open space. Lokal znajduje się na czwartym, przedostatnim piętrze. Ze względu na znikomą podaż mieszkań o tak dużej powierzchni, w samym centrum miasta, a dodatkowo w nowym budownictwie, oferta ta staje się być bardzo atrakcyjna zarówno pod względem mieszkalnym jak i inwestycyjnym. Duże, panoramiczne okna usytuowane są od strony ulicy Świętojańskiej, przez łuk bryły budynku, aż po patio i widok na Zatokę Gdańską. Ekspozycja północno-zachodnia-wschodnia. Do mieszkania przynależą trzy miejsce w hali garażowej (dodatkowo płatne). Trzy komórki lokatorskie gratis.
UWAGA: w tej inwestycji posiadamy także inne nieruchomości.

Budynek:

Nowoczesny apartamentowiec wyróżniony prestiżową nagrodą II stopnia “Budowa Roku 2015”. Znalazł się także na Luxury Realty Map wg Poland Sotheby''s International Realty. Baltiq Plaza to dwa pięciopiętrowe budynki połączone wewnętrznym dziedzińcem. Wpasowane w istniejącą już zabudowę prestiżowej ulicy Świętojańskiej.

Lokalizacja:

Centrum Gdyni, jedyne 400 m do plaży. W pobliżu liczne restauracje, sklepy i usługi. W najbliższym sąsiedztwie zlokalizowane są najsłynniejsze punkty miasta - Skwer Kościuszki, Muzeum Marynarki Wojennej, Sea Towers.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego