1 700 000 PLN 4 019 PLN/m2
Stara Rzeka - Bory Tucholskie - . ul. Osada Jeleniec
423.0 m2 | 18 pokoi | 1991 r.
Opiekun oferty
Tomasz Malczewski - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 442814
Drukuj ofertę
typ ogrzewania olejowe
kominek
CO elektryczne
typ zabudowy dom mieszkalny
materiał cegła
rodzaj okien drewniane
kuchnia aneks kuchenny
balkon jest

Osada 3 domów z basenem w miejscowości Stara Rzeka , w unikalnej lokalizacji, w sercu Borów Tucholskich, w dolinie rzeki Wdy.

Wymarzona okolica dla ludzi lubiących las, spokój i ciszę. Teren ze względu na swoją unikalność objęty jest Wdeckim Parkiem Krajobrazowym. Rzeka Wda posiada wody o pierwszej klasie czystości. Jest to kraina ryb łososiowatych, a także popularny szlak spływów kajakowych. Bory Tucholskie są jednym z największych kompleksów leśnych w Polsce, które obfitują w zwierzynę łowną (sarny, daniele, jelenie, dziki) a także daje schronienie unikalnym gatunkom (m.in: łosie, wilki, bobry, wydry, żurawie, czaple). Lasy, głównie sosnowe, gwarantują w sezonie dużą ilość runa leśnego (maliny, jeżyny, jagody, żurawinę, grzyby).

Domy położone są na terenie 0,8843 ha działki wzdłuż rzeki Wdy. Malowniczość krajobrazu, wynikająca z dużego nagromadzenia najokazalszych wzgórz morenowych otoczonych siecią jezior, potęguje bogactwo zieleni. Duże fragmenty pierwotnej przyrody zostały objęte zarządzeniami ochronnymi jako rezerwaty przyrody lub parki krajobrazowe.
W ostępach leśnych i matecznikach występują rzadkie gatunki zwierząt: orzeł bielik, rybołów, żuraw, łabędź niemy, czapla siwa, głuszec, puchacz i bocian szary. Bogactwo flory i fauny, a także czystość wód zachęca miłośników przyrody, wędkowania i sportów wodnych do wypoczynku na tym terenie.

Dom 1
Komfortowy, dwukondygnacyjny dom bliźniaczy o powierzchni użytkowej 156m2.
Taras: 40m2, z widokiem na rzekę i basen. Ogród skalny, meble tarasowe oraz grill.

Parter: Kuchnia (zmywarka, lodówka z zamrażarką, pełne wyposażenie kuchenne), piwniczka. Salon podzielony na 2 części: jadalną i wypoczynkową. W części wypoczynkowej znajduje się kanapa narożna, TV sat. i kominek. Jedna sypialnia z podwójnym łóżkiem.
Łazienka: umywalka, prysznic, bidet, WC, pralka.

Pierwsze piętro: Wejście po szerokich, drewnianych schodach. 1 pokój z dwuosobową kanapą, 1 pokój z podwójną, rozkładaną sofą. Dwa dalsze pokoje wyposażone są w 2-osobową kanapę, następny w tapczan 1-osobowy.
Trzy pokoje na pierwszym piętrze posiadają dodatkowo użytkowe poddasza (z oknami dachowymi),
Łazienka: umywalka, prysznic, bidet, WC.

Dom 2
Komfortowy, dwukondygnacyjny dom bliźniaczy o powierzchni użytkowej 156 m2.
Taras: 40 m2 z widokiem na rzekę i basen. Ogród skalny, meble tarasowe oraz grill.

Parter: Kuchnia (zmywarka, lodówka z zamrażarką, pełne wyposażenie kuchenne), spiżarnia. Salon podzielony na dwie części: jadalną i wypoczynkową. W części wypoczynkowej znajduje się trzyosobowa sofa, dwa fotele, TV sat. i kominek. Jedna sypialnia z podwójnym łóżkiem.
Łazienka: umywalka, prysznic, bidet, WC, pralka.
Pierwsze piętro: Wejście po szerokich drewnianych schodach. Trzy pokoje, każdy z dwuosobową kanapą, jeden z podwójną rozkładaną sofą.
Trzy pokoje na pierwszym piętrze posiadają dodatkowo użytkowe poddasza (z oknami dachowymi).
Łazienka: umywalka, prysznic, bidet, WC.

Dom 3
Dom 6-pokojowy wolno stojący o powierzchni 112 m2 na 3 poziomach, częściowo mansardowy.
Parter: Otwarty salon/jadalnia z kominkiem (ciepło z kominka rozprowadzone po całym domu). TV satelitarna, radio. Pod zadaszeniem altana otwarta na dwie strony. Z tyłu domu niewielki ogródek z meblami ogrodowymi.
Na parterze znajduje się jeden pokój z podwójnym spaniem , kuchnia (lodówka z zamrażarką, pełne wyposażenie kuchenne, zmywarka), łazienka (umywalka, prysznic, bidet, WC).
Pierwsze piętro: Trzy pokoje dwuosobowe, 1 pokój z dwuosobowym łóżkiem, 1 pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, 1 pokój z dwoma pojedynczymi, złączonymi łóżkami i małą sofą. Dwa balkony na szczytach domu.
Łazienka: umywalka, prysznic, bidet, WC, pralka.
Poddasze: Strome schody: 1 mansardowy pokój z dwoma miejscami do spania.
Dom jest umeblowany w stylowe meble sosnowe i jest bardzo przytulny.

Ogrzewanie elektryczne i kominkowe.

Na terenie siedliska:
- odkryty basen 6 m x 12 m,
- boisko do siatkówki i koszykówki,
- plac zabaw dla dzieci,
- altana z grillem,
- miejsce na dwa ogniska,
- ogrodzony parking,
- wędzarnia.
Atrakcje:
- pobliskie rzeki, jeziora, zalew,
- spływy kajakowe,
- źródlana woda do picia,
- liczne, oznakowane szlaki turystyczne piesze i rowerowe,
- tereny łowieckie.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego