3 990 000 PLN 12 607 PLN/m2
Kraków - Wola Justowska ul. Wiosenna
316.5 m2 | 5 pokoi | 2018 r.
Opiekun oferty
Katarzyna Burian - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 744082
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
typ zabudowy dom mieszkalny
materiał pustak ceramiczny
rodzaj okien aluminium
kuchnia aneks kuchenny
balkon jest

Wspaniały, nowoczesny dom, położony w sercu Woli Justowskiej.

LOKALIZACJA
Wola Justowska to dzielnica Krakowa, która łączy w sobie prosty dostęp do obwodnicy Krakowa oraz lotniska w Balicach z bliskością centrum miasta oraz zielonymi płucami Krakowa - Lasem Wolskim. Dobra infrastruktura, dostęp do różnorodnych usług, zaplecze gastronomiczne oraz sportowo rekreacyjne dodatkowo uatrakcyjniają tą dzielnicę. Las Wolski, dostępny w odległości 5 minut spacerem z dużą ilością ścieżek pieszych i rowerowych, Ogrodem Zoologicznym, Kopcem Kościuszki i Kopcem Piłsudskiego jest idealnym miejscem na długie spacery i dla osób aktywnych.
Wyjeżdżając z Woli Justowskiej, poruszamy się wzdłuż Krakowskich Błoń wprost na Stare Miasto.

OTOCZENIE
W tej części Woli Justowskiej dominuje zabudowa niska, jednorodzinna, zdecydowana większość domów to budynki stosunkowo nowe, zadbane i uporządkowane.

DOM
W nowoczesnej, prostej bryle zamknięto 317m2 bardzo funkcjonalnej powierzchni. Parterze, poza pomieszczeniami pomocniczymi (garderoba, spiżarnia, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze) znajdzie salon z kuchnią i jadalnia o powierzchni blisko 90m2 z dużym przeszkleniem i wyjściem na taras i do ogrodu. Na parterze zlokalizowany jest również dwustanowiskowy garaż. Na piętrze, obok sypialni głównej o powierzchni 32m2 z wewnętrzną łazienką oraz garderobą znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki, dwie garderoby oraz pralnia. Dom został wyposażony w aluminiowe okna, ogrzewanie podłogowe w całym domu, rekuperację, pompę ciepła oraz klimatyzację.
Elewacja domu wykończona zostanie nowoczesnymi materiałami wykończeniowymi, a 12-sto arowa działka, na której stoi dom zostanie obsadzona roślinami.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego