2 090 000 PLN 4 697 PLN/m2
Zakopane - Kościelisko ul. Kościelisko
445.0 m2 | 12 pokoi | 2007 r.
Opiekun oferty
Michał Bysiek - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 636299
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
typ zabudowy pensjonat
materiał mieszana
rodzaj okien drewniane
kuchnia oddzielna

Oferujemy na sprzedaż pensjonat z zapierającym dech w piersiach widokiem w miejscowości Kościelisko w województwie Małopolskim.

Przyziemie pensjonatu składa z pomieszczeń przeznaczonych pod Wellness/SPA oraz pomieszczeń gospodarczych. Na parterze budynku zlokalizowane są pokoje dla gości oraz przestronna kuchnia z jadalnią i powierzchnią do wspólnego spędzania czasu. Pierwsze piętro oraz poddasze składają się z pokoi dla gości. Większość pokoi posiada niczym nie zakłócony widok na Tatry.

Opis budynku:

Dwukondygnacyjny Budynek z wysokim przyziemiem oraz poddaszem mieszkalnym usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1183 m2, wybudowany w technologii mieszanej (konstrukcja żelbetowa z wypełnieniem z pustaka ceramicznego). Obecnie budynek jest wykończony z zewnątrz i trwają prace wykończeniowe wnętrza. Cena podana w ofercie zakłada sprzedaż w obecnym stanie inwestycji oraz będzie modyfikowana wraz z dalszymi nakładami finansowymi. Docelowo pensjonat zostanie wykończony w standardzie odpowiadającemu hotelowi skategoryzowanemu na obiekt czterogwiazdkowy.

Opis lokalizacji:

Kościelisko leży w województwie małopolskim, w powiecie tatrzańskim. Na stałe mieszka w nim około 8 000 mieszkańców. Miejscowość położona jest u stóp Pasma Gubałowskiego, na zboczach wzgórz do niego należących (między innymi Palenicy Kościeliskiej – 1183 m n.p.m.), na terenie Rowu Kościeliskiego. Ze względu na bliskość Tatrzańskiego Parku Narodowego stanowi doskonały punkt do rozpoczęcia przygody w górach. Najbliżej znajdują się wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Najistotniejszym czynnikiem determinującym atrakcyjność oferty jest jej bliskość względem Zakopanego. w zaledwie 8 minut (4 km) dostaniemy się samochodem spod pensjonatu do samego Centrum ulubionego kurortu górskiego Polaków. Jednocześnie Pensjonat położony jest z dala od zgiełku miasta, z fenomenalnym widokiem z niemal wszystkich pomieszczeń na pasmo Tatr.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego