ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

13 504 PLN/M2

3 950 000 PLN

Kwirynów

ul. Stare Babice
  • 292.5 m2
  • 4 pokoje
  • 2007 r.
Numer oferty: 463686
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:
Kategoria:
materiał
cegła

Rezydencja na skraju Puszczy Kampinowskiej.

Dom o powierzchni 300 m2 położony na działce 1510 m2.
Składa się z trzech sypialni z czego jedna posiada własną łazienkę. Dwie pozostałe sypialnie korzystają z łazienki głównej i oddzielnej toalety. Przez długie korytarze ciągną się nowoczesne szafy z wiśniowego drewna. Centralnym punktem jest salon z kominkiem i wspaniałą biblioteką nawiązującą do tradycji elitarnych domów. Kuchnia posiada wydzieloną część jadalnianą i wyspę. By zachować elegancję nie zastosowano wiszących szafek. Do dyspozycji jest jeszcze spiżarnia pełna pólek, okazała pralnia i garaż.
Główną atrakcją domu jest basen, którego eksploatacja nie wymaga żadnego wysiłku. Pływanie w nim ułatwia mocna strumienica, która pozwala płynąć ciągle w jednym kierunku pod prąd. Na jego terenie znajduje się jeszcze jeden prysznic, a za sąsiednią ścianą gościnna toaleta.
Wysokie stropy (3,4 m) w domu potęgują wrażenie elegancji. Wszystkie pomieszczenia wychodzące na ogród mają duże przeszklone drewniane okna balkonowe. Pomimo ich powierzchni charakteryzują się niespotykaną poza Skandynawią izolacją termiczną.
Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców znajduje się przestronny strych i warsztat nad całą powierzchnią parteru.
Rezydencja zlokalizowana jest na skraju miasta i puszczy Kampinowskiej, gdzie latem można cieszyć się pogodą i świeżym powietrzem, zaś zimą usiąść wygodnie przed kominkiem i podziwiać łąki pokryte białym śniegiem.
Jest to miejsce, w którym letni ranek można rozpocząć od śniadania na świeżym powietrzu, a zimowe trudy wstawania pomoże ci pokonać kąpiel w zautomatyzowanym basenie. Aby w pełni wykorzystać najważniejsze walory mieszkania w domu, stworzono wspaniale zaaranżowany ogród i gigantyczny taras wielkości połowy domu, bowiem to tu głównie toczy się rodzinne życie i jest to miejsce odpoczynku od zgiełku miasta, gdzie zamiast szumu, samochodów i klaksonów, można rozkoszować się śpiewem ptaków.
Bryła domu została zainspirowana światowymi trendami i klasycznymi osiągnięciami architektury jak opera w Sydney. Stalowa konstrukcja podtrzymuje kubistyczny dach i wytrzymałaby nacisk wieżowca. Wysokość konstrukcji niejednokrotnie przekracza wysokość piętrowych domów, jednak zdecydowano się dla maksymalizacji wygody na umieszczenie wszystkich pomieszczeń na parterze. Dom został stworzony przez ludzi dla których nie liczyło się uzyskanie jak najtańszym kosztem, jak największej ilości metrów. Liczyły się doznania estetyczne, wygoda, luksus, nowoczesne rozwiązania i najlepsze materiały, gdzie pytania o marmurowe łazienki, czy granitową kostkę przed domem stają się zbędne, gdyż odpowiedź jest oczywista.
Lokalizacja łączy zalety mieszkania w mieście z podwarszawskim życiem. W okolicy, czyli w odległości kilku minut pieszo, znajdują się szkoły, przedszkola, plac zabaw, przystanki autobusowe, sklepy jak Carrefour, Lidl, czy sklepiki ze zdrową lokalną żywnością bio. Dzięki opodal położonej trasie S8 do centrum Warszawy, można dojechać w 20 minut.
W domu zastosowano wszelkie możliwe systemy zapewniające komfort mieszkania. Trzy sposoby ogrzewania, czyli podłogowe, ścienne oraz tradycyjne grzejniki. Temperaturę jak i aranżację światła, dzięki profesjonalnej instalacji inteligentnego domu reguluje się za pomocą paneli umieszczonych w każdym pokoju. Istnieje również możliwość regulacji z wykorzystaniem pilota. Aby zachować odpowiednią wymianę świeżego powietrza, przy tym nie popadając w nadmierne koszty, zdecydowano się na dwa niezależne systemy rekuperacji. Dzięki temu w zimie wprowadzane jest do pomieszczeń powietrze ogrzane, a w lato schłodzone. W przypadku dużych upałów można skorzystać z niezależnych indywidualnych klimatyzacji. Basen jest obsługiwany przez zautomatyzowane urządzenia i wymaga jedynie co pół roku wymiany zapasów chemii. Cały ogród jest automatycznie podlewany, a jego codzienna pielęgnacja ogranicza się do koszenia trawy. Dom dla bezpieczeństwa posiada monitoring, antywłamaniowe okna, alarm wewnętrzny, zewnętrzny i w oknach.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego .
Lokalizacja