ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

9 000 PLN/M2

4 500 000 PLN

Piaseczno - Stara Iwiczna

ul. Okrężna
  • 500.0 m2
  • 7 pokoi
  • 2018 r.
Numer oferty: 612780
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:
typ zabudowy
dom mieszkalny
materiał
cegła
rodzaj okien
drewniane
kuchnia
oddzielna
garaż
jest

JEDNA Z NAJPIĘKNIEJSZYCH REZYDENCJI ZALESIA DOLNEGO

Unikalny, przepiękny dom (replika dworu polskiego, wg indywidualnego projektu) 300m2 połączony z dwoma oficynami po 200m2 + oranżeria - łącznie ok. 800 m2 powierzchni użytkowej, na pięknej zalesionej działce 3.060 m2 (starodrzew sosny i brzozy).
Wszystko urządzone z wielkim smakiem w kolorach biało-beżowo-kremowych, w środku i na zewnątrz sztukaterie i opaski zdobne.
Całość wykończona na najwyższym poziomie, z najlepszych materiałów.
Do wykończenia pozostaje tylko oranżeria i część fitness/domowe SPA/: basen z przeciwprądem, jacuzzi, siłownia, sauna sucha i infrared, grota solna, łazienka. Wszędzie ogrzewanie ścienne i podłogowe.
- System wentylacji mechanicznej z rekuperacją (odzyskiem ciepła), instalacja odkurzacza centralnego. Rozbudowane systemy zabezpieczeń (alarm zewnętrzny i wewnętrzny, monitoring, szyby i okucia antywłamaniowe, instalacja kamerowa itp.) Pięknie zagospodarowany ogród, rabaty (z licznymi nasadzeniami) oraz trawnik ok. 400m2 z automatycznym podlewaniem, do wykończenia rzeczka ze stawem i kaskadą. Własna studnia głębinowa. Drewutnia i domek na narzędzia. Duży (ok. 60m2), częściowo zadaszony taras, plac zabaw dla dzieci, buda i wybieg dla psa.
Cały teren ogrodzony (stylowe kute ogrodzenie i piękna brama wjazdowa).
- Na parterze: przepiękny stylowy kominek francuski w salonie (biały marmur), z wkładem otwieranym na bok i do góry, sień, imponujący hall, ogromny salon, biblioteka, jadalnia z wykuszem, kuchnia z wyspą/stolikiem, korytarz, łazienka gościnna, gabinet, kotłownia z pralnią, garderoba, spiżarnia, piękne schody kręcone na piętro.
- Na piętrze: trzy duże pokoje/sypialnie każda połączona z dodatkowym pokojem/garderobą, piękny salonik z wyjściem na stylowy balkon z pięknym widokiem na ogród, dwa ogromne, w pełni wyposażone salony kąpielowe z oknami, hall z dodatkową garderobą, wejście na strych (dodatkowe 100 m2). Najwyższej klasy wyposażenie kuchni i łazienek (sprzęt AGD i glazury), piękna stolarka drewniana drzwi i okien (ze stylowymi szprosami), deski dębowe olejowane na parterze, deski sosnowe na piętrze.
W oficynie oddzielne mieszkanie gościnne z łazienką.

Stosunkowo niewielkie koszty utrzymania, - posiadłość idealna jako prywatna rezydencja lub na działalność gospodarczą (np. Day Spa)

Cena: 4.500.000 złotych

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego .
Lokalizacja