ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

14 651 PLN/M2

4 500 000 PLN

Warszawa - Bielany

ul. Królowej Jadwigi
  • 307.2 m2
  • 4 pokoje
  • 2010 r.
Numer oferty: 447871
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:

wirtualny spacer

typ zabudowy
rezydencja
materiał
cegła
rodzaj okien
aluminium
kuchnia
oddzielna
balkon
jest

WIZUALIZACJA 3D

http://poland-sothebysrealty.pl/oferty/dom-mazowieckie-warszawa-bielany-krolowej-jadwigi-447871.html

Rezydencja o wysublimowanej stylistyce wnętrza w sąsiedztwie Parku Młocińskiego.

Nieruchomość wyróżnia się nowoczesną bryłą i przenikającymi się przestrzeniami. To połączenie klasyki z ekstrawagancją umożliwia jednocześnie w pewnym stopniu adaptację zgodną z potrzebami nowego nabywcy.
Dom został wykończony w niepowtarzalnym klimacie połączonym z nowoczesną formą, a design elementów dekoracyjnych i akcesoriów tworzy to miejsce jako unikalne wnętrze z charakterem.
Do wyposażenia łazienek użyto materiałów takich firm na Marazzi, Catalano, Guglielmi oraz Arkim. Za oświetlenie wnętrz odpowiada głównie firma Cattelani&Smith, La Luna. Elementy szkła czarnego zostały zaprojektowane przez firmę Lacobel Dom Polski, a granit kuchenny i kominek przez Star Galaxy.

Dom posiada powierzchnię 307,15 m2, na którą składają się dwie kondygnacje.
Kwintesencją wnętrza jest niezwykle przestronny salon na parterze, wysoki na 4,6m, którego okna prowadzą do ogrodu otoczonego drzewami. Salon łączy się z jadalnią oraz funkcjonalnie zaprojektowaną kuchnią wyposażoną w meble firmy Cedros. Hol wejściowy składa się z dużej przestrzeni, którą dodatkowo można zaaranżować na stół bilardowy czy galerię rzeźb bądź innych dzieł sztuki. Poziom parteru to również pomieszczenia takie jak łazienka gościnna, spiżarnia, pralnia, garaż w bryle budynku na dwa samochody oraz pomieszczenie techniczne.
Poziom piętra został zaprojektowany na 2 sypialnie i gabinet. Wykonane zostały 2 sypialnie, a dzięki niewielkiej przebudowie można powrócić do planu projektowego aby przywrócić gabinet.
Sypialnia główna składa się z ponad 30 m2 z wydzieloną garderobą i została subtelnie oddzielona od przestronnej łazienki, w której mieści się zarówno wanna, jak i prysznic.
Druga sypialnia obecnie pełni funkcję pokoju gościnnego bądź pokoju do pracy. Tuż obok niej znajduje się trzecia łazienka wyposażona w prysznic. Uzupełnieniem poziomu piętra jest garderoba dostępna z korytarza. Przestrzeń, która pierwotnie była projektowana jako gabinet obecnie została wykorzystana jako pomieszczenie telewizyjne.

Duża działka składająca się z 1 222 m2 umożliwia zaparkowanie dodatkowo dwóch samochodów oraz została wyposażona w automatyczne nawadnianie. Dzięki przemyślanemu usytuowaniu na niej rezydencji stanowi prywatną enklawę ciszy.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego .
Lokalizacja