Warszawa - Wesoła ul. Łąkowa
281.2 m2 | 5 pokoi | 2011 r.
Opiekun oferty
Karolina Skurczyńska - Poland Sotheby's International Realty

Karolina Skurczyńska

695 252 188

Inne moje oferty
Numer oferty: 391791
Drukuj ofertę
typ ogrzewania kominek
CO gazowe
typ zabudowy dom mieszkalny
materiał drewniana
rodzaj okien drewniane
kuchnia oddzielna
balkon jest

Ekologiczny i nowoczesny dom położony w cichej części miasta, Wesoła - Warszawa.

Dom (pow.użytkowa 288 m2) został zbudowany z bali klejonych KONTIO o wymiarach 205x220 mm (sosna północna sprowadzana z Finlandii). Nieruchomość zlokalizowana na bardzo cichej nieasfaltowanej ulicy Łąkowej (Warszawa - Wesoła), na prostokątnej działce o powierzchni wynoszącej 1536 metrów kwadratowych z pięknym trawnikiem i żywopłotem z tui. W ogrodzie pomiędzy imponującymi drzewami znalazł swoje miejsce domek zabaw dla dzieci.

Budynek jest idealnym rozwiązaniem mieszkaniowym dla osób chcących uciec przed wielkomiejskim pośpiechem, hałasem i niektórymi chorobami cywilizacyjnymi poprzez przebywanie w domu z bali z fińskiej sosny - co zostało potwierdzone naukowo przez wybitnych specjalistów z czołowych instytucji naukowych na świecie.

Na parterze znalazła się przestronna bardzo dobrze doświetlona kuchnia, wyposażona w luksusowy sprzęt AGD, połączona z niezwykle jasnym i przytulnym salonem stanowiącym centrum domowego ogniska. Na uwagę w tym pomieszczeniu zasługuje wyjątkowo piękny kominek wykonany ze steatytu, luksusowego kamienia występującego na terenie północnej Karelii. Na tym poziomie znalazło się także niewielkie WC z gustowną armaturą, gabinet i pomieszczenia techniczne wyposażone w urządzenia sanitarno-gospodarcze, najwyższej jakości takich firm jak Viesmann, Zehnder, SMEG czy Siemens.

Równia ukazująca się oczom po wejściu na górę domostwa po eleganckich schodach to powierzchnia promieniująca harmonią i rodzinną atmosferą. Trzy pokoje, garderoba oraz łazienka w zupełności zaspokoją potrzeby niewielkiej rodziny. Liczne balkony (3) i jeden duży taras na parterze z wyjściem z jadalnio-salonu powodują wrażenie znacznie większej powierzchni domu niż w rzeczywistości. Są to także przestrzenie, które idealnie nadają się na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, osłonięte przed promieniami słonecznymi i zaopatrzone w odpowiednie meble umożliwiające odpoczynek na zewnątrz.

Obok nieruchomości znajduje się bardzo przestronny garaż o metrażu wynoszącym prawie 54 metry kwadratowe. Obecnie poza miejscami postojowymi znalazło się w nim miejsce na drewno wykorzystywane chłodniejszymi porami roku i regały na narzędzia.

Nieruchomość sprzedawana jest z całym wyposażaniem. W jego skład wchodzą między innymi włoskie meble takie jak: sofa, narożnik czy oświetlenie. A także te wykonane na indywidualne zamówienie. Koszty utrzymania nieruchomości wynoszą około tysiąca złotych.

Dzielnica Wesoła to wyjątkowa część miasta, cieszy się najniższym stężeniem spalin i innych niekorzystnych substancji. Poziom dostępu do edukacji jest wysoki, a połączenie z centrum jest dogodne przez większość dnia.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego