ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

7 182 PLN/M2

7 900 000 PLN

Bączek

  • 1 100.0 m2
  • 13 pokoi
  • 1901 r.
Numer oferty: 383752
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:
materiał
cegła

Zespół pałacowo-dworski z 1901 roku wyróżniony nagrodą Ministra Kultury.

Eklektyczny, piętrowy pałac w otulinie parku i starodrzewu. Całkowicie odrestaurowany w 2000 roku pod okiem Konserwatora Zabytków. Otrzymał Nagrodę Ministra Kultury i Sztuki za najlepiej odrestaurowany obiekt. Piętrowa, podpiwniczona budowla z poddaszem użytkowym, łączy historię z nowoczesnością. Przestronne sale balowe, stylowe gabinety i sypialnie, kontrastują z podświetlanym basem, pokojem bilardowym czy wielostanowiskowym garażem.
W piwnicy pałacu znajdują się pomieszczenia dla pomocy domowej: m.in. obszerna kuchnia, spiżarnie i inne pomieszczenia wielofunkcyjne. W części rekreacyjnej znajduję się sala bilardowa, basen oraz sauna.
Ryzalit wejściowy, poprzedzony drewnianym, zabytkowym gankiem, prowadzi do holu na paterze. W tej części pałacu znajdują się pokoje i łazienki dla gości, dodatkowa kuchnia, duża jadalnia, biblioteka i salonik z kominkiem. Prawdziwą perłą pałacu jest okazała sala balowa z bezpośrednim wyjściem do ogrodu.
Na piętrze znajduje się część prywatna z pokojami dziennymi i garderobami. Master bedroom połączona z pokojem kąpielowym i garderobą.
Użytkowy strych typu open space z dostępem do zabytkowych, ośmiobocznych wieżyczek.
Mieszkańcy i ich goście mają do dyspozycji basen z przeciwprądem, saunę, wielostanowiskowy garaż, stajnię, dwa padoki, pub i korty tenisowe. Miłośnicy wędkarstwa mogą oddawać się swojemu hobby na jednym z trzech zarybionych stawów.
Istnieje możliwość zakupu pałacu wraz przynależącymi budynkami i gruntami o powierzchni od 6,5 do 350 ha (cena na zapytanie). Duża część gruntów posiada plan zagospodarowania przestrzennego i warunki zabudowy. Dla zainteresowanych zakupem inwestycyjnym gotowe projekty hotelu z basenami termalnymi oraz osiedla rezydencjonalnego.

Lokalizacja:

Północna Polska, Województwo pomorskie, na granicy Kaszub i Borów Tucholskich, 25 km do Autostrady A1; 40 km do Gdańska; 50 km lotniska.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego .
Lokalizacja