4 290 000 PLN 7 593 PLN/m2
Gdynia - Wiczlino ul. Gierdziejewskiego
565.0 m2 | 9 pokoi | 2012 r.
Opiekun oferty
Tomasz Malczewski - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 622072
Drukuj ofertę
typ ogrzewania ogrzewanie centralne
typ zabudowy wolnostojący
materiał bloczki silikatowe
rodzaj okien pcv
kuchnia oddzielna
balkon jest

Elegancka Rezydencja w Gdyni, w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino.

Ten wyjątkowy, wysokiej klasy dom, to elegancka, luksusowa podmiejska rezydencja w stylu Modern Manor. Jest dedykowana dla osób wymagających, ceniących styl, komfort, luksus i bezpieczeństwo. Są w niej wszystkie luksusy a min. basen z przeciwprądem, sauna, sala fitness, sala kinowa HD. 


Nieruchomość jest położona w miejscu idealnym, cichym, blisko natury, tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym (100 m), a jednocześnie 6 km od centrum Gdyni. Usytuowana jest na kameralnym osiedlu, wśród nowych stylowych domów jednorodzinnych. Stąd do Obwodnicy Trójmiasta jest 1,2 km, do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy 15 km, do komunikacji miejskiej zaledwie 150 m (3 linie) itd.

 Rezydencja usytuowana jest na prostokątnej działce 1206 m2, stylowo ogrodzonej, z pięknie urządzonym ogrodem, drewutnią i BBQ. Oddana została do użytku w 2012 roku.
Jej styl to połączenie ponadczasowej lekkiej klasyki z najnowszą technologią. 
Powierzchnia wewnątrz, 565 m2, jest funkcjonalnie podzielona poziomami:
*parter - część dzienna i reprezentacyjna tj. salon z częścią balową, jadalnianą oraz kominkową, kuchnia, gabinet, łazienka, obszerny hol oraz garaż na 3 samochody,
*poddasze - część prywatna tj. 4 sypianie, 2 łazienki i garderoba, strych,
*podpiwniczenie - część rekreacyjna tj. SPA z basenem z przeciwprądem, sauną dwufunkcyjną, salą fitness i masażu i salą kinowo-odsłuchową full HD 7.1, oraz część techniczna,
*nad garażem niezależny 2 pokojowy apartament, tj. odrębne mieszkanie dla gości, służby lub biuro.

Rezydencja posiada wyłącznie najwyższej klasy rozwiązania i ekskluzywne wykończenia. Zastosowano szlachetne materiały tj. min. na podłogach marmury, gresy oraz parkiet, blaty granit, stolarka drzwiowa szlachetna, okna 3-szybowe itd. Zabudowy i sprzęty AGD wysokiej klasy. Stan wnętrz, zabudów oraz sprzętów jak nowy, brak śladów zużycia. 


Ogród wokół budynku płaski i urządzony klasycznie, liczne nasadzenia, zadbany trawnik, auto system nawadniający z poborem deszczówki, stylowa drewutnia, miejsce na grilla itd. 


Największą zaletą nieruchomości obok jej reprezentacyjnego stylu i jakości jest najwyższej klasy technika wewnętrzna oraz energooszczędność i ekonomika. Budynek inteligentny, posiada min. ultra nowoczesny i super ekonomiczny system ogrzewania z OZE tj. gruntową pompą ciepła i ogrzewanymi podłogami. Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z wysokosprawną rekuperacją oraz pasywnym chłodzeniem.
Wszystkie systemy w domu zautomatyzowane i bezobsługowe, dozór i sterowanie inteligentne z poziomu PC oraz sieci wi-fi/LAN.

Budynek posiada ważny do 2022 r. certyfikat energetyczny.


To niezwykła oferta, to dużo więcej niż dom, to "Life Style".


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego