2 900 000 PLN 4 143 PLN/m2
Kartuzy - Stara Huta ul. Stara Huta
700.0 m2 | 0 pokoje | 2003 r.
Opiekun oferty
Marcin Marczak - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 365899
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
ogrzewanie centralne
typ zabudowy wolnostojący
materiał cegła
rodzaj okien drewniane
kuchnia aneks kuchenny

Piękny angielski dom ze stadniną koni.

Budynek mieszkalny i stajnia wykończone w dworkowym brytyjskim stylu, elewacje z cegły klinkierowej. Istnieje możliwość dobudowania budynku mieszkalnego (do dokończenia). Kompleks budynków składa się ze stadniny koni, mieszkania służbowego, pomieszczenia gospodarczego, dziedzińca oraz dużych piwnic, gdzie aktualnie znajduje się zakład szyjący odzież. Powierzchnia 928 m2 jest całkowita po dokończeniu obiektu, stan obecny stanowi około 75% całkowitej powierzchni użytkowej. Pięknie zróżnicowany obszar o powierzchni 5 ha z lasem i stawem. Teraz w pełni ogrodzony. Dodatkowym autem jest duży ekologiczny ogród warzywny.

Wieś Stara Huta jest położona w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, w bliskiej okolicy rezerwaty przyrody, lasy, rzeka Łeba, okolica jest urokliwa i spokojna. Odległość do Trójmiasta to około 50 km.

Stajnie i ziemia są obecnie używane jako ośrodek rekreacyjno-hodowlany, jazda w siodle i bryczka oraz hodowla rasowych koni. Wraz z kupnem domu istnieje możliwość zakupu koni, uprzęży i osprzętu do 7 bryczek. Konie na sprzedaż to Kuce Walijskie Sekcja D dwie klacze rozrodowe i dwa roczniaki - klaczki których ojcem jest ogier Kuc Walijski Sekcja D Sydenham George czampion skoczek.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego