ZAPRASZAMY NA NASZE

PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

Poland Sotheby's

Wyjątkowe nieruchomości
w Polsce i na świecie

ZAPISZ SIĘ NA NASZ

NEWSLETTER

Dziękujemy za subskrypcję.

Jesteś już subskrybentem.

Email nieznaleziony.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

Subskrypcja usunięta.

Wygasł czas potwierdzenia subskrypcji.

wróć

4 143 PLN/M2

2 900 000 PLN

Kartuzy - Stara Huta

ul. Stara Huta
  • 700.0 m2
  • 0 pokoje
  • 2003 r.
Numer oferty: 365899
Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat tej oferty:
typ zabudowy
wolnostojący
materiał
cegła
rodzaj okien
drewniane
kuchnia
aneks kuchenny

Piękny angielski dom ze stadniną koni.

Budynek mieszkalny i stajnia wykończone w dworkowym brytyjskim stylu, elewacje z cegły klinkierowej. Istnieje możliwość dobudowania budynku mieszkalnego (do dokończenia). Kompleks budynków składa się ze stadniny koni, mieszkania służbowego, pomieszczenia gospodarczego, dziedzińca oraz dużych piwnic, gdzie aktualnie znajduje się zakład szyjący odzież. Powierzchnia 928 m2 jest całkowita po dokończeniu obiektu, stan obecny stanowi około 75% całkowitej powierzchni użytkowej. Pięknie zróżnicowany obszar o powierzchni 5 ha z lasem i stawem. Teraz w pełni ogrodzony. Dodatkowym autem jest duży ekologiczny ogród warzywny.

Wieś Stara Huta jest położona w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, w bliskiej okolicy rezerwaty przyrody, lasy, rzeka Łeba, okolica jest urokliwa i spokojna. Odległość do Trójmiasta to około 50 km.

Stajnie i ziemia są obecnie używane jako ośrodek rekreacyjno-hodowlany, jazda w siodle i bryczka oraz hodowla rasowych koni. Wraz z kupnem domu istnieje możliwość zakupu koni, uprzęży i osprzętu do 7 bryczek. Konie na sprzedaż to Kuce Walijskie Sekcja D dwie klacze rozrodowe i dwa roczniaki - klaczki których ojcem jest ogier Kuc Walijski Sekcja D Sydenham George czampion skoczek.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego .
Lokalizacja