450 000 PLN 5 000 PLN/m2
Łebieńska Huta - Łabieńska Huta ul. Wczasowa
90.0 m2 | 3 pokoje | 2017 r.
Opiekun oferty
Paweł Łączyński - Poland Sotheby's International Realty

Paweł Łączyński

695 252 188

Inne moje oferty
Numer oferty: 491422
Drukuj ofertę
typ ogrzewania kominek
typ zabudowy dom mieszkalny
materiał cegła
rodzaj okien aluminium
kuchnia aneks kuchenny
balkon jest

Całoroczny dom na Kaszubach.

Pięknie położony dom nad Jeziorem Oltażyno (100m), z dostępem do rzeczki. Przepiękna i malownicza okolica. Cisza i spokój, z dala od miejskiego gwaru, a jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem do Trójmiasta (zaledwie 30min).
Na dużej (1300m2), budowlanej działce znajdują się dwa domy. Jeden mieszkalny (100m2), drugi z przeznaczeniem gospodarczym, gościnnym (60m2). Istnieje możliwość połączenia obu budynków i otrzymanie powierzchni ponad 250m2. Budynek oddany do użytku w 2017 roku.
Budynek posadowiony na podwójnie zbrojonej płycie betonowej. Murowany i docieplony. Okna plastikowe, zabezpieczone elektrycznymi roletami antywłamaniowymi. Zainstalowano zewnętrzny monitoring z możliwością podglądu w telefonie, a także zewnętrzne oświetlenie posesji włączające się na ruch. Parter domu to salon z kominkiem, otwarta kuchnia i łazienka. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie (jedna z balkonem). Dom ogrzewany jest powietrzem z norweskiego kominka w salonie. Cieple powietrze rozprowadzone jest do pozostałych pomieszczeń, także na piętrze. Dodatkowo, na parterze, znajduje się mata grzewcza.
Budynki mają odprowadzenie wody i nieczystości. Obok budynku gospodarczego znajduje się wymurowane z gazobetonu pomieszczenie na narzędzia i sprzęt ogrodniczy, oraz drewutnia do składowania drewna kominkowego.
Ukształtowanie terenu posesji tarasowe. Wokół posesji 240mb drenów. Teren ogrodzony z dwiema bramami wjazdowymi.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego