Nieruchomość miesiąca | luty 2018 | Dwupoziomowy penthouse z tarasem z widokiem na panoramę stolicy

Ten przestronny, urządzony w stylu art deco apartament, dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów i wyposażenia stanowi doskonałą propozycję dla miłośników komfortu i klasycznych rozwiązań. To niezwykle świeża propozycja, konkurująca z wszechobecnym ostatnio minimalizmem, która w wysmakowany i lekki sposób wykorzystuje intensywną kolorystykę, mocne, geometryczne wzory oraz interesujący, zwracający uwagę detal.

Ponad 300-metrowy apartament w centrum Warszawy to prawdziwa gratka dla miłośników intensywnego, wielkomiejskiego życia. Z jego luksusowych wnętrz i przestronnego, okalającego oba piętra tarasu z jacuzzi z prawdziwą przyjemnością podziwiać można niczym niezakłóconą panoramę Warszawy. 

Zastosowane do wykończenia wnętrz materiały dzięki ich starannemu wyselekcjonowaniu i niezwykle ciekawej formie pełnią funkcję nie tylko użytkową, ale także, a może nawet przede wszystkim, dekoracyjną. Do urządzenia apartamentu wykorzystane zostały m.in. wysokiej jakości drewno, grube szkło oraz kamień, jednak mimo ciężkich materiałów wnętrza tego mieszkania wręcz skąpane są w świetle. Dzieje się tak głównie za sprawą otwartej przestrzeni, jasnych kolorów dominujących w większości pomieszczeń oraz wysokich, panoramicznych okien, przez które dzienne światło w nieskrępowany sposób wpada do apartamentu.

To właśnie te okna oraz widok, który zapewniają, stanowią najważniejszą zaletę tej nieruchomości.  Taras stanowi idealne miejsce do spędzania czasu w gronie przyjaciół lub rodziny, ponieważ na jednym z poziomów przewidziana została strefa barbecue, a na drugim – komfortowe jacuzzi.

W mieszkaniu łatwo dostrzeć można charakterystyczne dla art deco funkcjonalność i uporządkowanie. Zastosowany został wyraźny podział na strefy. Na poziomie I urządzona została otwarta, połączona z kuchnią i obejmująca łącznie ok. 150 mkw. przestrzeń strefy dziennej z wyjściem na taras i wyposażona w kominek. Na tym samym poziomie znajduje się również sypialnia z łazienką, toaleta dla gości i gabinet. Na poziomie II znajduje się główna sypialnia z dwiema garderobami i łazienką oraz funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze. 

Do penthouse'a prowadzi bezpośrednia winda. Zlokalizowany jest on w ekskluzywnym budynku w ścisłym centrum stolicy, z siłownią, salą do gry w squasha oraz recepcją. 

 

 

Szczegóły oferty: 

pow. 303 mkw.

4 pokoje

Cena na zapytanie

ZOBACZ OFERTĘ

 

Kontakt: 

Poland Sotheby’s International Realty

Paweł Sokołow, Property Advisor

tel. 695 254 753

e-mail: pawel.sokolow@poland-sothebysrealty.pl

- Izabela Mikruta-Smółka, Poland Sotheby's International Realty