Nieruchomość miesiąca | marzec 2018 | Apartament dla najbardziej wymagających

Apartament o powierzchni ponad 340 metrów kwadratowych mieści się w wyjątkowej luksusowej inwestycji zlokalizowanej w sercu warszawskiego Mokotowa. Projekt rezydencji utrzymany jest w śródziemnomorskim klimacie. Urokliwa, cicha okolica doskonale spełni oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz prywatność, a jednocześnie pragnących bliskości centrum miasta.

Mieszkanie znajduje się w sześciokondygnacyjnym budynku apartamentowym położonym w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Wolnostojący luksusowy apartamentowiec zlokalizowany jest w jednym z najcenniejszych miejsc Warszawy. Teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Urokliwa, spokojna i cicha okolica jest idealna dla ludzi ceniących w swoim życiu spokój oraz prywatność, a jednocześnie pragnących bliskości centrum miasta. Utrzymany w klimacie śródziemnomorskim budynek położony jest przy zamkniętej, prywatnej ulicy. Natomiast w promieniu zaledwie 500 metrów od budynku znajdziemy pełną infrastrukturę niezbędną do codziennego życia.

Apartamentowiec jest kameralnym budynkiem mieszkalnym z czterdziestoma apartamentami oraz basenem, sauną fińska i fitness klubem. Na terenie znajduje się parking podziemny - garaż oraz parking z kostki betonowej. Całość objęta jest monitoringiem i całodobową ochroną. Budynek jest też wyposażony we własną stację uzdatniania wody, pralnię i suszarnię. Zewnętrzny taras wypoczynkowy przy basenie stwarza dodatkowe możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu. Nowoczesne systemy ochrony budynku i jego otoczenia zapewniają bezpieczeństwo jego mieszkańcom, bez naruszania ich prywatności. Elewacja budynku ze szlachetnego tynku i trawertynu o interesującej fakturze, utrzymana jest w kolorystyce charakterystycznej dla południowego wybrzeża Francji. Otwarcie apartamentów na południowo – zachodnią stronę, z widokiem na wodę i zieleń sprawia, że inwestycja zasługuje na miano prawdziwie eleganckiej rezydencji miejskiej.

Apartament składa się z pokoju dziennego (salon z przeszkloną werandą), dwóch gabinetów, biblioteki, dwóch sypialni, kuchni z jadalnią, pokoju kąpielowego, trzech łazienek z WC, garderoby, dwóch pomieszczeń pomocniczych, pomieszczenia serwisowego, hallu oraz korytarza. Dodatkowo do lokalu przynależą taras, cztery miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz dwie komórki lokatorskie.

Apartament wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W mieszkaniu zainstalowany został ekskluzywny sprzęt audiowizualny, w tym nagłośnienie marki Bose oraz zestaw kina domowego z rzutnikiem oraz ekranem zamontowanym w suficie. Wykończony precyzyjnie, z największą dbałością o detale oraz przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, apartament zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

ZOBACZ OFERTĘ >>>

- Biuro Prasowe, Poland Sotheby's International Realty