Nieruchomość miesiąca | październik 2017 | Komfort i luksus zarezerwowany dla nielicznych

O tym, dlaczego warto mieszkać lub inwestować w Trójmieście rozpisują się zarówno polskie, jak i zagraniczne media. W rankingu opracowanym przez Wprost Gdańsk znalazł się na pierwszym miejscu, Gdynia na jedenastym, a Sopot wyróżniony został jako miasto najlepiej gospodarujące swoimi zasobami. Głównymi kryteriami oceny były otwarcie na biznes, racjonalne gospodarowanie finansami i bycie przyjaznym dla mieszkańców.

Gdańsk jako stolica polskiego Pomorza wyróżniony został także przez magazyn "Traveler" (National Geographic), jako jedno z najciekawszych miejsc na świecie, zaraz obok Londynu, Hongkongu, Tel Awiwu, Meksyku czy Bogoty. Aglomeracja Trójmiejska uznawana jest również za najbardziej dynamicznie rozwijającą się w Polsce, wyprzedzając m.in. Katowice, Poznań i Wrocław. Dlatego jeśli ktoś marzy o zamieszkaniu nad polskim morzem lub zainwestowaniu w second-home, w którym można spędzać wakacje i dłuższe weekendy, trójmiejskie inwestycje położone w pobliżu plaży i Morza Bałtyckiego wydają się być oczywistym wyborem.

Najbardziej wymagający Klienci potrzebują jednak czegoś więcej niż przyjaznego mieszkańcom, dynamicznie rozwijającego się miasta. Dla osób, które cenią sobie wygodę i luksus zaprojektowana została rezydencja Tre Mare, położona na granicy Gdańska i Sopotu, w odległości zaledwie 200 metrów od piaszczystej plaży. Mieszkańcy inwestycji mają dogodny dostęp do uzdrowiskowej części Sopotu, mogą także cieszyć się bliskością zielonych terenów rekreacyjnych i Parku Jelitkowskiego. Fanów intensywnego życia nocnego natomiast z pewnością ucieszy szeroka oferta kulturalno-rozrywkowa obu miast.

Apartamenty te to przede wszystkim zachwycający widok na morze i plażę. Wyróżniają je przestronne, nowoczesne wnętrza i świetnie zaprojektowana bryła budynku, a dzięki doskonałej lokalizacji mieszkańcy będą mieli dostęp nie tylko do uzdrowiskowej infrastruktury Sopotu, ale także do szerokiej gamy restauracji i oferty kulturalno-rozrywkowej miasta. Inwestycja znalazła się na „Luxury Realty Map” – publikacji podsumowującej rynek nieruchomości premium i luksusowych w Polsce.

Budynki wyposażone są w udogodnienia charakterystyczne dla najlepszych hoteli – portiernię, usługi concierge, strefę fitness czy specjalną strefę wypoczynkowo-rekreacyjną z sauną i pokojem klubowym. Wyjątkowa architektura Tre Mare, najwyższej jakości wykończenie inwestycji oraz dopracowane w każdym detalu części wspólne gwarantują mieszkańcom rzadko spotykane poczucie komfortu i luksusu. Na całą inwestycję składają się zaledwie 63 apartamenty, wyróżniające się ogromnymi przeszkleniami. Na najwyższych piętrach znajdują się ekskluzywne, dwupoziomowe penthouse’y o powierzchni nawet do 235 mkw., z prywatnymi tarasami dachowymi oraz niezwykłym widokiem na morze.

Inwestycja ta ma w sobie wszystko, czego wymaga się od ekskluzywnej nadmorskiej nieruchomości, dlatego stanowi produkt, który w kategorii second-home śmiało konkurować może ze swoimi zagranicznymi odpowiednikami.

OBEJRZYJ FILM PREZENTUJĄCY INWESTYCJĘ

- Biuro Prasowe, Poland Sotheby's International Realty