Nieruchomość miesiąca | sierpień 2017 | Przestronny apartament w sercu Poznania

Cytadela, powstały na terenie dawnego fortu park znany jest nie tylko Poznaniakom. To miejsce o wyjątkowej przeszłości, w którym, jak w soczewce, skupiają się najbardziej burzliwe momenty w historii Polski i całej Europy. 

Mimo, że o jego historii przypominają dziś pozostałe na tym terenie elementy umocnień, a także różnego rodzaju muzea i pomniki, miejsce to tętni życiem i jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez mieszkańców parkiem, dającym wytchnienie i będącym świetnym miejscem do wypoczynku w centrum miasta. Spacerując uliczkami wokół Cytadeli mijamy kameralny budynek z 2008 roku. Jego ciekawa, nowoczesna bryła mieści w sobie dwa dwupoziomowe apartamenty. Jeden z nich, idealnie oddający klimat współczesnego Poznania obecnie znaleźć można w ofercie Poland Sotheby’s International Realty.

Cztery nowocześnie urządzone przestronne pokoje wraz z tarasem, z którego rozpościera się widok na park to przestrzeń idealna dla osób pragnących mieszkać w spokojnej okolicy, a jednocześnie nie chcących rezygnować z komfortu, jaki daje bliskość dużego miasta.

Jest to także oferta dla osób wymagających, które potrafią docenić luksusowo urządzone wnętrza. Właściciele wykańczali nieruchomość nie godząc się na żadne kompromisy, dlatego też apartament stanowi harmonijne połączenie wysokiej jakości materiałów i wyposażenia z nowoczesnym podejściem do designu. Na pierwszym miejscu stawia jednak wygodę jego mieszkańców.

Podłogi w całym apartamencie wyłożone są deską jatoba, charakteryzującą się naturalną trwałością oraz przepiękną, szlachetną barwą. W oknach zamontowano drewniane okna, a mieszkanie zabezpieczone jest drzwiami antywłamaniowymi. W całym budynku zamontowano również alarm oraz kamery video, dodatkowo wzmacniające poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Dla zapewnienia jak najwyższego poziomu komfortu, apartament wyposażony został w klimatyzację oraz centralny odkurzacz. Domową atmosferę podkreśla natomiast zlokalizowany w centralnej części apartamentu klimatyczny kominek o nowoczesnym, idealnie dopasowanym do wnętrza designie. Apartament wyróżnia się na rynku niskimi koszty utrzymania, co z pewnością stanowi duży plus dla przyszłych mieszkańców.

Oferta ta stanowi idealną propozycję dla rodziny z dziećmi. Ceniący sobie jakość oraz komfort rodzice, decydując się na ten zakup mogą być pewni, że ich dzieci dorastać będą w bezpiecznym, dostosowanym do ich potrzeb, wygodnym apartamencie.

Dogodna lokalizacja nieopodal miejskich terenów rekreacyjnych to idealny pretekst do częstej organizacji weekendowych wypadów dla całej rodziny i świetny sposób na wspólne spędzanie wolnego czasu.

 

 

Szczegóły oferty:

 

pow. 144,9 mkw.

5 pokoi

1 780 000 PLN

ZOBACZ OFERTĘ

 

 

Kontakt:

 

Poland Sotheby’s International Realty

Magdalena Kuciewicz – Senior Property Advisor

tel. 697 973 844

e-mail: magdalena.kuciewicz@poland-stohebysrealty.pl

- Biuro Prasowe, Poland Sotheby's International Realty