Nieruchomość miesiąca | wrzesień 2017 | Najwyżej położony apartament w północnej części Polski

Dzięki zaledwie 50-metrowej odległości od morza oraz dopracowanemu w najmniejszych szczegółach projektowi budynek Sea Towers sprawia wrażenie, jakby wyłaniał się wprost z morskich fal. Na ostatnim piętrze gdyńskiego wysokościowca mieści się przestronny, luksusowo urządzony penthouse, z którego rozpościera się widok od Helu aż po Gdańsk.

Dla miłośników nadmorskiego klimatu, chcących jednocześnie mieszkać w miejscu nowoczesnym i innowacyjnym Trójmiasto to obecnie najciekawsza opcja. Pośród wielu innych nagród, otrzymało ono m.in. wyróżnienie jako najdynamiczniej rozwijająca się aglomeracja w Polsce. Gdynia, w której znajduje się budynek Sea Towers, jako pierwsze miasto w Polsce oraz w całej Europie Wschodniej otrzymało od kanadyjskiej organizacji World Council on City Data certyfikat miasta inteligentnego, a tym samym trafiła do grona światowej czołówki ośrodków wyróżnionych dokumentem ISO 37120. Gdynia to również laureat w konkursie Real Estate Impactor w kategorii „Wizja zmieniająca oblicze miasta”. Szczególne uznanie w oczach oceniających znalazł proces rewitalizacji i przedsięwzięcia wpływające na komfort życia mieszkańców.

Położony przy ul. Hryniewickiego budynek Sea Towers to bezprzecznie najbardziej rozpoznawalny apartamentowiec na Pomorzu. Na atrakcyjność budynku wpływają doskonała lokalizacja i wysoki standard wykończenia. Luksusowy, nowoczesny budynek umiejscowiony jest zaledwie kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej i ok. 200 metrów od Skweru Kościuszki z Bulwarem Nadmorskim, Oceanarium czy znanym w całym kraju Teatrem Muzycznym. Z górnych pięter inwestycji rozpościera się zjawiskowa panorama miasta i wód Morza Bałtyckiego.

Autorem projektu Sea Towers jest znana wiedeńska pracownia architektoniczna, a jego realizację powierzono renomowanym wykonawcom o międzynarodowym doświadczeniu. Inwestycja znalazła się w zestawieniu nieruchomości premium i luksusowych w Polsce pt. „Luxury Realty Map”.

- Gdynia to wyjątkowe miasto, gdyż rozwija się także „do środka”. Rewitalizuje tereny po byłej stoczni i adaptuje je na luksusowe apartamenty. Dlatego też zakupione w tej dzielnicy nieruchomości nie tylko nie tracą, ale i z czasem zyskują na swojej wartości - ocenia Paweł Łączyński, Property Advisor Poland Sotheby's International Realty. - Zakup penthouse’u w Sea Towers, to posiadanie czegoś unikatowego i z pewnością idealny sposób na rozbudowę oraz zdywersyfikowanie swojego portfela inwestycyjnego. - dodaje Paweł Łączyński.

Na przedostatnim piętrze budynku mieści się taras widokowy oraz sala klubowa dla mieszkańców oraz ich gości. Najwyższe kondygnacje obu wież zajmują luksusowe penthousy z rozległym widokiem na Zatokę Gdańską. Jeden z nich, o powierzchni 381m2 znajduje się w ofercie Poland Sotheby’s International Realty.

W apartamencie wydzielone zostały trzy części: dzienna, prywatna i gościnna, a na całej jego długości znajdują się panoramiczne okna. Do apartamentu przynależą dwa przestronne tarasy, z których można cieszyć się jedynym w swoim rodzaju widokiem i nadmorskim klimatem.

Mieszkanie jest całkowicie wyposażone i umeblowane sygnowanymi meblami, a oryginalne ozdoby z różnych zakątków świata sprawiają, że w mieszkaniu panuje orientalny klimat. Sercem mieszkania jest ponad stumetrowy salon połączony z przestronną kuchnią i dwoma jadalniami. W części kuchennej zainstalowano dwie w pełni wyposażone wyspy. Fanów kuchni świata szczególnie ucieszy fakt, że na jednej z nich wmontowana została płyta teppanyaki, pozwalająca na przyrządzenie pysznych potraw orientalnych.

Master bedroom połączono z salonem kąpielowym, dzięki czemu można relaksować się w jacuzzi podziwiając widok na panoramę Gdyni. Po drugiej stronie mieszkania, w części gościnnej, znajduje się druga sypialnia z prywatną łazienką. Dla komfortu mieszkańców i ich gości zaaranżowano dwie garderoby i kilka pomieszczeń gospodarczych.

Właściciele urządzając wnętrza apartamentu nie godzili się na żadne kompromisy, dlatego do wykończenia użyte zostały najwyższej jakości materiały. Na podłodze znajduje się bielony dąb odsłaniający naturalną strukturę drewna. Ważnym elementem jest także włoskie oświetlenie Cini & Nils. W całym apartamencie znajduje się wysokiej klasy sprzęt grający.

Cena mieszkania obejmuje jego pełne wyposażenie, komórkę lokatorską oraz trzy miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

 

Szczegóły oferty:

pow. 381.2 mkw.

4 pokoje

16 000 000 PLN

ZOBACZ OFERTĘ

 

Kontakt:

Poland Sotheby’s International Realty

Paweł Łączyński, Property Advisor

tel. 723 985 307

e-mail: pawel.laczynski@poland-stohebysrealty.pl

- Biuro Prasowe, Poland Sotheby's International Realty