16 000 000 PLN 41 973 PLN/m2
Gdynia - Śródmieście ul. Hryniewickiego
381.2 m2 | 4 pokoje | 2009 r.
Opiekun oferty
Tomasz Malczewski - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 545408
Drukuj ofertę
typ ogrzewania ogrzewanie centralne
typ zabudowy apartamentowiec
materiał mieszana
rodzaj okien drewniane
kuchnia oddzielna
balkon jest

Najwyżej położony apartament w północnej części Polski.

Wyjątkowy penthouse z rozległym widokiem na Zatokę Gdańską. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze jednego z najwyższych, mieszkalnych budynków w Polsce - Sea Towers. Budynek z 2009 roku zaprojektowany został przez znaną, wiedeńską pracownie architektoniczną i jest flagową inwestycją Invest Komfortu. Znalazł się także na Luxury Realty Map wg Poland Sotheby''''s International Realty Wyższa wieżą osiąga wysokość 142 metrów i znajduje się jedyne 12 metrów od linii brzegowej.
Penthause o powierzchni 381m2 zajmuje całe, ostatnie, mieszkalne piętro. Wydzielone zostały w nim trzy części: dzienna, prywatna i gościnna. Na całej długości znajdują się panoramiczne okna, z których rozprzestrzenia się przepiękny, niezagrożony widok od Helu aż po Gdańsk. Apartament posiada dwa przestronne tarasy. Mieszkanie jest całkowicie wyposażone, umeblowane sygnowanymi meblami i udekorowane ozdobami z całego świata. Na podłodze znajduje się bielony dąb odsłaniający naturalną strukturę drewna. Ważnym elementem w jest włoskie oświetlenie Cini & Nils. Sercem mieszkania jest ponad stumetrowy salon połączony z przestronną kuchnią i dwoma jadalniami. Dla miłośników gotowania zainstalowano dwie wyspy z możliwością gotowania tradycyjnych potraw jak i z kuchni wschodniej dzięki wmontowanej płycie teppanyaki. W całym apartamencie znajduje się wysokiej klasy sprzęt grający. Master bedroom połączono z salonem kąpielowym dzięki czemu można relaksować się w jacuzzi podziwiając widok na panoramę Gdyni. Po drugiej stronie mieszkania, w części gościnnej, znajduje się druga sypialnia z prywatną łazienką. Dla komfortu mieszkańców i ich gości zaaranżowano dwie garderoby i kilka pomieszczeń gospodarczych.
Cena mieszkania obejmuje jego pełne wyposażenie, komórkę lokatorską oraz trzy miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego