3 133 200 PLN 35 000 PLN/m2
Sopot - Sopot Dolny ul. Parkowa
89.5 m2 | 4 pokoje | 2017 r.
Opiekun oferty
Katarzyna Baraniak - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 699847
Drukuj ofertę
typ ogrzewania inne
typ zabudowy budynek mieszkalno-biurowy
materiał mieszana
rodzaj okien drewniane
kuchnia aneks kuchenny
garaż jest
balkon jest

Zwracający uwagę, pełen elegancji apartament położony w najbardziej prestiżowym miejscu Sopotu z poszukiwanym widokiem na morze.


Ulica Parkowa, na której położony jest budynek jest jedną z najpiękniejszych ulic Sopotu powstałą w XIX wieku. Biegnie ona wzdłuż brzegu morskiego a jedyna przestrzeń oddzielająca ją od plaży to nadmorska promenada. Przy jej początku mamy do dyspozycji Park Południowy pięknie zrewitalizowany w ostatnim czasie, Molo i Marinę Sopocką. Tak jak każde unikatowe miejsce ilość zabudowy na tej ulicy jest bardzo ograniczona. Wyjątkowość tego miejsca to jego lokalizacja, gdzie plaża i szum fal są bardzo wyczuwalne.
Willa Perła to budynek mieszkalny, który został uhonorowany Tytułem Modernizacji Roku 2016 w kategorii nowe obiekty w przestrzeni urbanistycznej. Jest to z pewnością apartamentowiec, który zasługuje na miano nietuzinkowej inwestycji. Wysoki standard wykończenia oraz nowoczesna bryła wyróżniają budynek na tle innych lokalnych zabudowań.
Apartament zlokalizowany jest na drugim piętrze budynku. Na jego 90 m2 powierzchni rozlokowane są cztery pokoje, w tym obszerny (prawie 40m2) salon z otwartą kuchnią w pełni umeblowaną i wyposażoną w sprzęt AGD z miejscem jadalnianym a także miejscem do wypoczynku, trzy sypialnie, oddzielone łazienką z wanną, posiadająca także funkcję prysznica i toaleta zapewniająca intymność mieszkańców i gości. Hall pełni funkcję reprezentacyjną, a także porządkuje układ mieszkania dzieląc je na przestrzeń dzienną i prywatną. W nawiązaniu do nadmorskiego kurortu jakim jest niezaprzeczalnie Sopot apartament został zaprojektowany i wyposażony w stylu klasycznym z dodatkami marynistycznym. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na taras, z którego możemy napawać się pięknym widokiem na morze. Na podłodze drewniana podłoga teak przywodząca na myśl pokład jachtu. Każdy detal wystroju został zaprojektowany i wykonany w oparciu o najwyższą jakość. Dobór dodatków w pełni ze sobą harmonizuje. Dla komfortu właścicieli apartament posiada klimatyzacje oraz ogrzewanie podłogowe, którego koszty są zminimalizowane dzięki zainstalowanej pompie ciepła w budynku. Dla bezpieczeństwa w mieszkaniu został zainstalowany wideofon.
Do apartamentu przynależy dużej wielkości miejsce postojowe, które znajduje się w hali garażowej, do której bezpośrednio dostaniemy się znajdującą się w budynku windą.
Wyjątkowość tej inwestycji to jej położenie. Sopot nazywany jest Monte Carlo Północy.
Budek nagrodzony za swoją nowoczesność i dbałość. Willa Perła to niepowtarzalny okaz.
Mieszkanie z widokiem na morze przygotowane do zamieszkania, umeblowane i wykończone w bardzo luksusowy sposób.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego