2 100 000 PLN 4 330 PLN/m2
Rabka-Zdrój - Rabka-Zdrój ul. Słoneczna
485.0 m2 | 8 pokoi | 2014 r.
Opiekun oferty
Iwona Jankisz - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 320748
Drukuj ofertę
typ ogrzewania kominek
typ zabudowy rezydencja
materiał mieszana
rodzaj okien drewniane
kuchnia oddzielna

Piętrowa, wolno stojący willa w stylu art-deco, w miejscowości uzdrowiskowej Rabka-Zdrój.

Z willi rozciąga się panoramiczny widok na góry oraz stok narciarski. Powierzchnia użytkowa willi to około 500 m2 w skład który wchodzą m.in. przestronny salon, jadalnia i kuchnia, sypialnia master z łazienką, garderobą oraz prywatnym salonikiem z kominkiem, dwie oranżerie a także pięć niezależnych pokoi dla gości z łazienkami, w pełni wyposażona kuchnia oraz weranda z której bezpośrednio można zejść do ogrodu lub w stronę prywatnych kortów tenisowych.
Poddasze stanowić będzie "open space" z biblioteką i salą do gier, a całe przyziemie dedykowane jest dla kompleksu domowego spa i saun (4 typy: parowa, sucha, mokra i Infrared). Na cele spa, przeznaczone jest całe przyziemie, z wyodrębnionymi pomieszczeniami, do relaksu, masażu a także strefa saun i jakuzz. Goście willi będą mieć do dyspozycji również wysokiej klasy kino domowe z profesjonalnym multimedialnym projektorem i ekranem.
Dom jest w pełni zautomatyzowany, wyposażony w nowoczesną technologię "Inteligentny Dom" (KNX/EIB) umożliwiającą pełną integrację i sterowanie wszystkimi funkcjami domu (sceny świetlne, rolety, ogrzewanie, klimatyzacja, A/V w systemie multi room) przy pomocy dedykowanego panela dotykowego opartego na iPadzie. Dom oferowany jest w stanie developerskim.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego