12 900 000 PLN 11 169 PLN/m2
Pieńków - Pieńków ul. Mariana Adamkiewicza
1 155.0 m2 | 6 pokoi | 2005 r.
Opiekun oferty
Poland Sotheby's International Realty - Poland Sotheby's International Realty

Poland Sotheby's International Realty

+48 695 252 188

Inne moje oferty
Numer oferty: 364382
Drukuj ofertę
typ ogrzewania ogrzewanie centralne
typ zabudowy rezydencja
materiał mieszana
rodzaj okien aluminium
kuchnia oddzielna
garaż jest
balkon jest

Dom idealny - wyznaczający standardy. Nowoczesna architektura, kosmopolityczny charakter wnętrz, liczne otwarcia widokowe na zieleń profesjonalnie zaprojektowanego ogrodu.

Reprezentacyjny charakter domu podkreślający status właściciela, ergonomicznie zaplanowane wnętrza gwarantujące najwyższy poziom komfortu, intymności, bezpieczeństwa.
Wyszukane rozwiązania projektowe, wysmakowane detale. Liczne udogodnienia, pozwalające być aktywnym przez cały rok. Wysoki poziom estetyczny uzyskany dzięki architekturze na światowym poziomie, spójnej stylistyce i użytym materiałom wykończeniowym, zapewnia niespotykaną atrakcyjność tej nieruchomości.
Atutem oferty jest w pełni zagospodarowany ogród ze stawem o łącznej powierzchni około 27 000 m2. Wioska indiańska dla dzieci, kuchnia andaluzyjska z własną wędzarnią, zadaszone barbecue, taras słoneczny z plażą to niektóre z dostępnych na własnym terenie atrakcji. W lecie można grać w siatkówkę, pływać łódką, organizować ogniska, a w zimie jeździć na łyżwach i podziwiać piękno krajobrazu z sań kuligu. Główny budynek mieszkalny o powierzchni ok. 900 m2 został zaprojektowany na planie otwartym pozwalającym na swobodną re-aranżację i dostosowanie do potrzeb nowych użytkowników. Salon o powierzchni 200 m2, klimatyzowany, profesjonalnie wyposażony bar ze stołem do bilardu, sala kina domowego oraz wszystkie sypialnie z własnym węzłem sanitarnym i wyjściem na taras zapewniają wygodę domownikom. Panoramiczne okna dają wrażenie przenikania się natury z budynkiem. Dodatkowa powierzchnia mieszkalna została utworzona w wieży, w której powstało studio (dwa gabinety, sypialnia, kuchnia, toaleta) z tarasem mogące służyć jako niezależny apartament. Ciekawe rozwiązania jak ukryte, kręcone schody, szafy dwustronne, sekretne pomieszczenia czy powierzchnie ekspozycyjne czynią tą nieruchomość ciekawą i wyjątkową. Do budynku przynależy garaż posiadający trzy miejsca postojowe. W skład rezydencji wchodzą również dom dla gości z własnym garażem oraz w pełni wyposażony budynek ochrony. Łącznie nieruchomość posiada około 1240 m2 powierzchni użytkowej. Teren jest monitorowany i chroniony.
Nieruchomość zlokalizowana w odległości 25 km od centrum Warszawy, w otulinie Parku Krajobrazowego. W promieniu 7 km dostępne wszystkie usługi miejskie.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego