8 800 000 PLN 14 570 PLN/m2
Gdynia - Pogórze ul. Andaluzyjska
604.0 m2 | 8 pokoi | 2008 r.
Opiekun oferty
Tomasz Malczewski - Poland Sotheby's International Realty
Numer oferty: 724766
Drukuj ofertę
typ ogrzewania CO gazowe
typ zabudowy rezydencja
materiał porotherm
rodzaj okien drewniane
kuchnia oddzielna
balkon jest

Rezydencja Alhambra - wyjątkowa wizytówka polskiej riwiery, z widokiem na Zatokę Pucką, godnym wrażeń pięknej scenerii filmowej.


Zespół rezydencji o nazwie Tesoro Ivory Residences to luksus, nowa jakość życia, gdzie tradycja i nowoczesność osiągnęły efekt harmonii, w doskonałej lokalizacji.
Bezpośrednie sąsiedztwo Gdyni, wachlarz szkół i przedszkoli, łatwy dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, międzynarodowego portu lotniczego, bazy promowej, 15 minut do plaży w Mechelinkach - czynią to miejsce idealnym do życia i bliskim fanom aktywności wodnych jak windsurfing i kitesurfing.

Rezydencja Alhambra to kwintesencja tradycji i nowoczesności, zdefiniowana przez przynajmniej cztery czynniki:

Bezpieczeństwo - za sprawą czteropoziomowej ochrony, dbającej o spokój mieszkańców przez całą dobę, poruszającej się pojazdami segway oraz smart.
Otoczenie - zapierające dech widoki, również dzięki specjalnie zaprojektowanym osiom widokowym, park w centrum o powierzchni ponad 4,5 ha, kilometry alejek oraz terenów, gdzie można oddać się aktywnościom fizycznym jak jogging, jazda na rolkach, rowerze czy innym sprzyjającym życiu rodzinnemu.
Architektura - nawiązująca do prestiżowych wzorców kultury polskiej i europejskiej, będąca wynikiem inspiracji polskiej architektury przełomu XVIII i XIX wieku, a także dzieł włoskich mistrzów architektury renesansu.
Jakość wykończenia - niebanalne rozwiązania - stolarka okienna z egzotycznego drewna meranti, starannie dobrane elementy wykończeniowe, klasyka detali architektonicznych, dachy z łupka i blachy miedzianej, automatyczne nawadnianie.

Sama rezydencja mieści się na przepięknej, otoczonej zielenią zamkniętej posesji, a jej powierzchnia została tak zaplanowana, by każda część była kompleksowym rozwiązaniem, z wyjściem na taras włącznie.

Parter: od progu po lewej stronie mijamy przestronną garderobę, łazienkę, której charakterystyczną cechą jest tapeta z motywami kwiecistymi o butelkowym odcieniu, salon z częścią telewizyjną i odpoczynkową z kominkiem, którego światło przechodzi również do hallu głównego, stylowy gabinet, wyjście na taras z widokiem na Zatokę, część kuchenna, na którą składa się jadalnia, kuchnia oraz korytarz prowadzący poprzez ciąg pomieszczeń gospodarczych do części gościnnej zlokalizowanej na piętrze.
Piętro to cztery specjalnie zaaranżowane przestrzenie: sypialnia/garderoba/łazienka dla gości, sypialnia/garderoba/łazienka dla dziecka, sypialnia dla gości, masterbedroom/2 garderoby, w tym damska i męska/łazienka.

Całości towarzyszy wrażenie piękna, spójności, a elementy wkomponowane we wnętrze dodają smaku, którego jednym z elementów jest spektakularny żyrandol wprost z Murano.

Serdecznie zapraszam do tego wyjątkowego miejsca.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego